Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde, cinler cirit oynar iken eski hamam içinde, bir varmış bir yokmuş.


Aydınlık bir göğü, parıltılı bir denizi, verimli toprakları olan güzel mi güzel bir ülke varmış…


“Bu kitaptaki masalları annemden dinledim. Annem de küçükken bir masalcıdan dinlemiş. Dedem kızının gönlünü hoş tutmak için bir masalcı tutmaktan çekinmemiş anlaşılan. Annem daha pek çok masal dinlemişti ama hepsini anımsamıyordu. Bana da anlatmış, ben de anımsamıyordum. Aslına bakarsanız bu kitaptaki masalları da çoktan unutmuştum. Yıllar sonra Antep’e baba evine döndüğümde, biraz da rastlantı sonucu annem yeniden anlattı bu masalları.”


Ahmet Ümit’ten hem küçüklere hem büyüklere masallar! Polisiye roman kurgusuyla; soluksuz takip edilen, hepsi birbirine bağlanan beş masal. Padişah’la beraber Şapkacı’nın, Müezzin’in, Demirci’nin, Kuyumcu’nun, Köradam’ın serüvenlerinin peşinde, adeta Binbir Gece Masalları lezzetiyle…


 


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%35,5
%12,9
%32,3
%3,2
%16,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

01.08.2019

harika

kitabın içindeki masallardan çıkarılacak dersler hem çocuklar için hem yetişkinler için bence. ebeveynlerin çocukları ile birlikte okuyabileceği masallar

02.04.2019

Yeğene Vermeye Kıyılamayan

9 yaşındaki yeğenim için aldım. Nasıl diye incelerken birbirine aşırı derecede güzel bağlamış hikayeleri okuyup çabucak bitirmek.Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmada yardımcı olacak güzel bir kitap.

19.02.2019

Sürükleyici

Bence çocukların çok beğeneceği gibi sürükleyici, eğlenceli bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.