580,0 TL
Standart Teslimat : 19 Ağustos - 22 Ağustos
Bu üründe kargo bedava!

Limasollu Naci 2. Kur İngilizce Eğitim Seti Kitap Açıklaması

 

2.Kur İngilizce Eğitim Seti

Setin İçeriği
6 Adet Metot Kitabı
2 Adet İnteraktif CD-ROM
6 Adet Audio CD
2 Adet Çalışma Kitabı
İngilizce Deyimler Sözlüğü
Çalışma Kılavuzu


Limasollu Naci Öğretim Yayınları Hakkında
Özellikle İngilizce eğitimi alanında, 1954’den beri faaliyette olan kuruluşumuzun güvencesi ile, Türkiye'nin veya dünyanın neresinde bulunursanız bulununuz, evinizde veya işinizin başında, eğitim setlerimiz ile çalışarak mükemmel İngilizce öğrenebilirsiniz.

Bugüne kadar birçok değişik çalışma yapmış, ama İngilizcenizi geliştirememiş olabilirsiniz. Göz önünde bulundurunuz ki, bu sizin hatanız değil, çalıştığınız yöntemlerin eksikliği olabilir. Limasollu Naci Öğretim Yayınları eğitim setlerinin 1954'den beri Türkiye'de en çok tercih edilen İngilizce eğitim setleri olmasının nedeni, öğretim metodunun mükemmelliğidir.

Siz de setlerimiz ile çalışarak, kısa sürede, İngilizce seviyenizi yükselterek, akıcı konuşma becerisine ulaşmış olabilirsiniz.


2.Kur İngilizce Eğitim Setimizin İçerik Açıklaması

2.Kur İngilizce eğitim setimiz, belli bir seviyede gramer bilgisine sahip olduktan sonra pratik konuşma çalışmaları yapmak amacıyla hazırlanmıştır. Setimizde konuşmaya akıcılık getirmek ve daha güzel konuşmak için çok çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Bu setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda, konuşmanız akıcılık kazanacak ve çok iyi bir seviyeye gelecektir.

Nasıl Bir Eğitim Programı İle Çalışacaksınız?

İngilizce’yi akıcı ve hızlı konuşma çalışmaları yapacaksınız.

Multimedya CD-ROM’lar ve kitaplarla istediğiniz yerde, istediğiniz kadar çalışma imkânınız olacak.

1.000 üzerinde yeni İngilizce kelime öğreneceksiniz.

İngiliz eğitmenlerin seslendirdiği CD’lerle doğru telaffuz çalışması yapacaksınız.

Kitaplarımızda ve Audio CD'lerimizde hikayelerimizin kahramanı Bay Lorens ile tüm İngiltere'yi gezecek, bu seyahat sırasında çok çeşitli konuşmalara tanık olacaksınız. Hem İngilizceniz gelişecek, hem telaffuzunuz güzelleşecek, hem de genel kültürünüz artacaktır.

Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.

Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

Kısa Sürede Akıcı Bir İngilizce'ye Sahip Olacaksınız
Yabancı dil eğitimi konusunda son yıllarda yapılan pek çok bilimsel araştırma, yepyeni öğrenim metotlarının doğmasına neden olmuştur. Örneğin, insan beyninin sol lobunda mantık, sağ lobunda ise algılama ve görsel işlevler ağır basmaktadır. İngilizce eğitimi sırasında öğrendiğimizin belleğimize daha iyi yerleşmesi için, bu iki bölümün aynı anda uyarılması yararlı olmaktadır.

Bu kısa örnek ve bunun gibi pek çok bilimsel gerçek göz önüne alınarak hazırlanan yepyeni bir öğretim metodu olan Speak English Better, eğitim seti ile İngilizcenizin ne kadar kısa bir sürede ilerlediğini göreceksiniz.

Bugün belli bir seviyede İngilizce bilen pek çok kişi, İngilizcelerini nasıl ilerleteceklerinin arayışı içindedirler. İşte, P.I.L.L. (Programmed Instruction Language Learning) Speak English Better seti, kuruluşumuz tarafından bu nedenle hizmetinize sunulmuştur.

Speak English Better, İngiltere'nin ve dünyanın en önde gelen öğretim kuruluşlarından World of Learning Ltd. tarafından hazırlanmıştır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.