0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
17,5 TL
35,0 TL %50
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Leonora: Bitmeyen Göç Kitap Açıklaması

Bir süre sonra fayton aniden duruverdi, merakla faytonun penceresinden bakan kızların gördükleri dehşet sahneleri gerçeküstüydü. Dünyada yaşanabilecek en kanlı savaşa tanık oluyorlardı, Victor askerleriyle birlikte kalabalık Kızıllarla çarpışıyor, atları tutan Kızıla kurşun yağdırıyor, bir taraftan Pega’ya bağırıyordu, “Kaçın siz! Ancak oyalarız.”
Victor bunu dedikten hemen sonra omzundan yayılan kan lekesini fark etti, gözleri korkuyla büyüdü, atın üstüne doğru eğildi. Ha düştü ha düşecekti.
Olup biteni faytonun penceresinden izleyen kızların dili tutulmuş gibiydi. Pega daha fazla beklemeden atları dört nala kaldırarak arbededen uzaklaşmaya başladı. Dadı korkudan aklını kaybetmişçesine tuhaf davranıyordu. Atları çıldırmış gibi dört nala mahşerin içinden geçiyordu. Atlar sanki yaşanan dehşetin farkındaydı.
Çatışmanın ortasından geçip gözden kaybolmaya başlayan faytonla birlikte iki kız kardeşin anavatandan göçü de başlamıştı.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.