Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Laura, on üç yaşında, çok cesur ve fantastik yeteneklere sahip bir genç kızdır. Babası, acımasız Kara Prens Borboron'un elinde tutsaktır. Laura, yetenekleri sayesinde babasını Karanlık Güçler'in elinden kurtarmaya çalışır. Ancak yatılı okulun sevimli müdürü Profesör Morgenstern'in bile Laura'nın babasını kurtarabileceğine dair ümidi yoktur.

Zaten Profesör Morgenstern'in de başı derttedir, manastırın gizli arşivindeki kütüphaneciyi öldürmekle suçlanmaktadır. Laura, Beyaz Şövalye Paravain'in yamağı Alarik sayesinde Aventerra'daki Karanlık Kale'ye ulaşır ama kısa bir süre sonra Borboron tarafından yakalanır.

Laura, çok geçmeden hayatının en önemli kararını vermek zorunda kalır; Ya İyiliğin yanında İyilik adına savaşacak ve babasının ölümüne razı olacak ya da Kötülüğün yanında yer alıp babasını kurtaracaktır.

Laura'ya yardım edebilecek tek bir güç vardır; Evrendeki en güçlü şey olan Yedi Ay'ın Mührü. Ama bu da Dünya'nın en büyük gizemlerinden biridir ve hiç kimse Laura'nın bu sırrı çözebileceğinden emin değildir.Sayfa Sayısı: 496

Baskı Yılı: 2004


Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

18.07.2007

Çok muhteşem

Çok güzel ama Türkiyede çok geç çıkıyor. Bu kitap da çok güzel etkisinden hala kurtulamadım. Zaten ben 3 serisini okudum 4. yü bekliyorum. Okuyun pişman olmazsınız!

03.07.2005

Süper

İlk kitabı gibi Laura beni çok değişik dünyalara götürdü. Ben gerçekten bu kitabı çok sevdim ve bence bu kitabın en yakın zamanda filmi çekilmeli, yapımcılara duyurulur :-)

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.