45,4 TL
Standart Teslimat : 08 Aralık - 11 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

La - Evrenin Gizli Dili Kitap Açıklaması

 

Her Birimiz İlahi Orkestranın İlahi Planı Gerçek Kılmaya Vesile Olan Farklı Enstrümanları Olduğumuza Göre Tüm Perdelerin Ardındaki Orkestra Şefinin La Mesajına Kulak Kabartmayı Ve Kendimizi İlahi Melodiye Ayarlamayı Bilmeliyiz Ki Allah, Tanrı, Yhvy, Brahma, İlk Sebep Vs. Beşeri İsimlerle Adlandırdığımız Yüce Yaradan Ve O’nun İlahi Nizam Ve Düzeni İle Ahenk İçinde Olalım.

Zira Bilge Odur Ki, İç Dünyasında Dengeli, Dışarıya Karşı Davranışlarında Ölçülü Ve Evren İle Ahenk İçindedir. Kendi İçindeki Kendiyle Savaşını Bitirip Maymun Zihnini Dingin Kılan, İçsel Yargıcını Susturan Ve Doğru İle Yanlışı İdrake Varabilen Kişi Zihnini Susturup İlahi Orkestraya Şahit Olur.

İşte O Zaman Ben’lik Susar, O Konuşur. Hakikati Arayan Kahraman, Yani Sen, Yok’luğunu İdrak Ederek O’nun Var’lığına Çekilirsin. O An Sadece Geriye O Kalır, Sanki Sen Önceden Varmışsın Gibi.
Kaldır Kendini Aradan, Çıksın Ortaya Yaradan.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.