Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Amerika büyük bir suni depremle derin yara almış, Filistinli milis bir grup Mescid-i Aksa'yı havaya uçurmuş, Suriye 3 parçaya bölünmüştür. Doğu Suriye şeriatla yönetilmektedir. Afganistan'dan gelen emirle 30 militan eylem için Amerika'ya giderler. Pentagon ve özgürlük heykeli büyük bir saldırı ile yok olurken Amerika bu insanların peşine düşer. Amerika'da bu 30 militanın fotoğrafları televizyonda yayınlanırken, Doğu Suriye'den de bu insanlar istenir. Eylem yapmaya geldiklerini sanan bu 30 militan, Amerika'da bir çiftlikte vahşice bir kıyıma uğrarlar. Suriye hükümeti bu insanları tanımadığı gibi kendini savunacak gücü de yoktur. Bedri, Haydar müdür tarafından Amerika'ya sıradan bir haber için gönderilir. Bedrinin Amerika'ya inmesiyle beraber içine girdiği olaylar günbegün kendisini ve sadık sevgilisini tehlikeli bir girdabın içine çekmektedir.

Bedri Amerika'da tanıştığı bir rahipten, saldırının arkasında tanrıyı kıyamete zorlamak isteyen insanlar olduğunu öğrenir. Leyla da ona paralel olarak Türkiye'de araştırmalarını yapar ve kiliseye sızar. Bedri bir süre sonra evangelist kilisenin Ortadoğu şefliğine kadar yükselmiştir. CIA, MİT, FSB ile beraber başka gizli servisler ve örgütler de dahil olunca her şey birbirine girer. Bedri, Leyla, Haydar müdür öldürülürken yaptıkları haber, Türkiye'nin en büyük gazetesinde yayınlanmıştır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Evangelist Batı Ordu'su, batıdan Türkiye'ye savaş açarak hızla Güneydoğu'ya ilerler, Türkiye mecburen Doğu Ordu'su ile ittifak yapmak zorunda kalır. Evangelistler ve Yahudiler, kendilerince 1000 yıldır şeytanın yönettiği Anadolu'yu ele geçirmek ve Armageddon Savaşı'nı başlatmak için 2071'i kendilerine hedef belirlemişlerdir. Bu aynı zamanda geçmiş medeniyetlerde, yazıtlarda ve mitlerde de vardır…
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 360

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yakın Plan Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.