Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Prof. Dr. İlhan Arsel, bu çalışmasında Kur’an’da yer alan kitaplı dinler (Yahudilik-Hıristiyanlık) hakkındaki hükümleri incelemektedir.


 Kitapta yer alan bazı konu başlıkları şöyle: Allah Nezdinde “Hak” Din Sadece İslam; Yahudiler ve Hıristiyanlar Müslüman Olmamalarının Cezası Olarak “Cizye” (Kafa Parası) Ödemeye Mahkûmdurlar; İslamı Kabul Edene Kadar, Yahudilere ve Hıristiyanlara Karşı Müslümanların Savaşmaları Emrolunuyor; Müslümanların “Kâfir”lerle Dost Olmaları Yasak; Kâfirlere Uygulanacak Cezalar; Tanrı’nın Kâfir Yaptığı Kişiler, Kıyamet Günü, Kör, Dilsiz ve Sağır Bir Şekilde Yüzükoyun Haşredileceklerdir; Yahudiler ve Hıristiyanlar, Allah’ın Çocuk Edindiğini Söylemekle Günah İşlemişler; “Kitaplılar (Yahudiler ve Hıristiyanlar), Allah Adına, Bile Bile Yalan Söylüyorlar”.

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız