Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Evrimin ateizmle birlikte anıldığı bir toplumda Kur'an'ın evrime nasıl baktığını irdelemek cesur bir eylemdir. Asırlardır bu konu üzerinde çalışma yapılmamış olması toplumumuz adına büyük bir eksikliktir. Toplum, evrimin inançlarla ters düştüğüne inandırılmıştır. Okumayı, öğrenmeyi, akletmeyi emreden Kur'an'ın evrim gibi bilimsel bir teoriyi reddetmesi beklenemez. Ancak gelenek dinciliği Kur'an'ın bu konudaki ölümsüz mesajlarını anlamadan evrimi din karşıtlığı olarak sunmaktadır. Allah'ın evreni, dünyayı, canlıları ve insanı nasıl yarattığı bilimin ve ayetlerin ışığında incelenmiş; yaratılış-evrim tartışmalarına açıklık getirilmiştir.

"Biz bu kitapta hiçbir şeyi eksik bırakmadık" diyen bir kitabın, evrim konusuna nasıl baktığını ortaya koymak hem mesleğimin hem de inancımın gereği olduğu kanaatindeyim.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 152

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kuzgun Kitap

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız