Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

İncelediğiniz bu mütevazi çalışma İslam dini ve bu dinin ibadetine dair temel bilgileri içeren küçük bir kitapçıktır. İslam hakkında ve özellikle ibadetlerin nasıl yapılacağı hususunda bilgi edinip öğrendiklerini yapmak İsteyen bütün Müslüman kardeşlerimize hitap etmektedir.

Bu eserde, tafsilata girilmeden, kardeşlerimizin kolay bir şekilde ezberleyip, hayatlarını aktaracağı pratik ve özlü bilgilere yer verilmiştir. Oruç, zekat, hac gibi konulara değinilmemiş, temel dini bilgiler, temizlik ve namaz konuları beyan edilmeye çalışılmıştır. Konuyla alakalı ayet ve hadisler zikredilerek emsallerine oranla daha zengin bir içerik oluşturulmuştur. Ancak bu konularda daha detaylı bilgi isteyen kardeşlerin mutlaka daha geniş kaynaklara müracaat etmeleri gerekir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız