2,5/5 - 4 Kişi Yorum Yap, Kazan!
11,02 TL
15,74 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 17 - 19 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


İlk kitabı Neva ile 'Kült yazar' sınıfına giren Ilgın Olut'dan Neva'dan 8 yıl sonra yine muhteşem bir roman.

Kaotik ve dolambaçlı bir iş yaşamı, hızlı hayat temposu, şöhret ve başarı hırsı, aceleye getirilen aşklar, dostluk, erdem, inanç ve bağlılık üzerine modern, epik bir metropol hikâyesi.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 276

Baskı Yılı: 2007


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2007


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar

%33,3
%33,3
%33,3
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

17.07.2013

VİRGÜL DEYİP DE GEÇME!

Evet, virgül deyip de geçmeyin. Tümcenin anlamını değiştiren, okuduğunuz metni anlamanıza neden olan bu minik işareti  sayın yazar unutmuş olsa gerek. Anlatım bozuklukları ile dolu bir kitap. İmla kuralları hak getire. Sayın yazar Türkçe dersi almalı.
Kurgu ve üslup da cümleler kadar kötü. Edebi sanatların bir hayli uzağına düşmüş olan yazarımız, çok sığ ve okura kaba gelebilecek benzetmeler yapmış. Lütfen biraz daha özenli benzetme yapın; çalakalem, aklınıza ve kaleminize ilk gelen imgelemden uzak durun.
Bir de kurgu konusuna kafa yorması gereken yazarımızın  kurgusu çok derinliksiz, yalınkat  ve sürprizlere kapalı; üslubu çapaklı, özensiz ve basit.
Bu kitap nasıl 4 baskı yapmış anlamadım (ben dördüncü baskıyı okudum). Okurlarımızın, ya kaliteli kitap seçememek gibi bir sorunu var, ya da ben gereğinden fazla (!) titizleniyorum.
Özetle, "iyi kitap okumak istiyorum" diyene kesinlikle önermem.

09.10.2009

Bir Ilgın Olut klasiği...

Yine yüreklerin derinlerinde yaşanmış bir aşkın izleri. Yine kadın ve erkeğin bakış açıları arasındaki farkların ortaya serildiği, yine içerisinde kaybolacağınız ve yine uç duyguların rüzgarlarında savrulacağınız bir öykü. Yine özgürce ve başarıyla kullanılmış betimlemeler ile kendinizi olayların ve karakterlerin arasında bulacağınız bir Ilgın OLUT eseri.

16.04.2008

Hayalkırıklığı

Yazar daha öncede yazmış olduğu kitaptaki gibi (neva) yaşadığı aşkın izlerini hala silememiş ve sadece isim değiştirerek bütün mahremiyetini gözler önüne sermiş; bir erkeğe bu hiç yakışmıyor hele yazılanların çoğunuda saptırdıgını düşünürsek sadece kendi egomanyasını bır kez daha tatmin etmek için yazdığını düşünüyorum.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız