49,5 TL
Standart Teslimat : 22 Mart - 25 Mart
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Kralın Oyunu: Başlangıç - Cilt 2 Kitap Açıklaması

 

Acımasızca her gün devam eden kral’dan gelen ölümüyle sonuçlanan emirler!! Giderek hızlanan bir ölüm kalım oyununa. Köy kaosa ve katliama sürüklenir!!
Yıl 1977… Dağların ücra bir köşesinde. Dış dünya ile bağlantısı bulunmayan yoksul bir köy. Yonaki. Mektupta tek taraflı olarak dayatılan iki emirden sonra ölü sayısı 5 kişiye yükseldi. Üçüncü emirde de ölenlerin sayısı yükselmesine karşın Kazunari ve arkadaşları Kralın Oyunu’nu durdurmanın bir yolunu bulamıyor. Dahası. Dördüncü emirde, Kazunari’nin seçtiği bir köylünün ‘boğazı kesilerek öldürüleceği’ belirtildi?! Olağanüstü güçlere sahip esrarengiz kral karşısında eli kolu bağlı kalan polisler. Korku ve şüpheye kapılan köylüler. Beşinci emirle katliam başladığında. Kaçış olmayan çaresizlik içinde kıvrılan Kazunari ve arkadaşları ne yapacaklar?!
 
(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.