224,0 TL
Standart Teslimat : 09 Ağustos - 12 Ağustos
Bu üründe kargo bedava!

Kral Şakir Siyah Çanta İlk Okuma Seti-10 Kitap Takım Kitap Açıklaması

 

Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Seti

Türkiye’nin en çok izlenen çocuk televizyon kanalı Cartoon Network’te 2016 yılında gösterime giren Kral Şakir çizgi dizisi, kanalın ilk Türk yapımı olarak günümüzde de izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Yayımlandığı ilk günden bu yana çocukların sevgilisi olan Kral Şakir, çocuklara macera dolu bir seyir keyfi sunmasının yanı sıra dostluk ve iyilik gibi erdemleri de oldukça keyifli bir dille aktarıyor.

Kral Şakir ve arkadaşları, İlk Okuma Kitapları serisi ile şimdi de ilkokul çağındaki hayranları için soluksuz bir okuma deneyimi sunuyor! Çocuğunuz veya minik yakınlarınızın ellerinden düşürmek istemeyecekleri kitaplar, Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Seti’nde sizi bekliyor!

Serüven Şimdi, Rengarenk Sayfalarda Devam Ediyor!

Pedagog onaylı 10 farklı hikaye kitabından oluşan Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Seti, çocukların gelişimine sosyal ve bilimsel açıdan değerli katkılarda bulunuyor. Mesleklerden sağlık bilgisine, afet önlemlerinden çevre korumaya ve gezegenlere kadar birçok konu, bu okuma setinde eğlenceli anlatımlar ve rengarenk görsellerle minik okurlara ulaşıyor.

Kral Şakir’in Yaratıcısı Varol Yaşaroğlu Kimdir?

İzmir’de 1968 yılında dünyaya gelen Varol Yaşaroğlu, resim sanatına duyduğu tutkuyla uzun yıllardır birbirinden nitelikli işlere imza atıyor. Lisans öğrenimini İnşaat Mühendisliği, yüksek lisansını ise İktisat alanında yapan Yaşaroğlu; başlangıçtan itibaren kariyerine ağırlıklı olarak çizim alanında yön veriyor. Bunun yanı sıra sanatçının, senaryo yazımı ve yapımcılık alanlarında da öne çıkan çalışmaları bulunuyor.

Türkiye’nin en büyük animasyon şirketlerinden Grafi2000’in kurucusu olan Varol Yaşaroğlu’nun, Koca Kafalar ve Fırıldak Ailesi gibi çok sevilen yapımlarda da yaratıcı olarak imzası bulunuyor. Sanatçı, son yıllarda çocuklar için hazırladığı Kral Şakir projesi ile de sanatını geniş bir kitleye yaymaya devam ediyor.

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

O, eğlence ve iyi olan diğer her şeyin peşinden koşan şapkalı bir aslan! Takım arkadaşları ise onun ayrılmaz bir parçası… Çocuğunuzun, Kral Şakir ve arkadaşlarının maceralarına okuma saatlerinde de tanıklık etmesi için siz de hemen Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Seti’ni sipariş verin. Macera, son hız devam etsin!

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.