Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kötülük Kariyeri-Cormoran Strike 3 Kitap Açıklaması

 

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

Dedektif Cormoran Strike’ın asistanı Robin Ellacott’a gizemli bir paket gönderilir ve içinden çıkan kesik kadın bacağıyla tüm dikkatler yeniden Strike’ın dedektiflik ofisine döner… 

Strike, gönderilen bu mesaja çok şaşırmamış, ama yine de içine kurt düşmüştür. Geçmişini düşündüğünde böyle bir şeye teşebbüs edebilecek dört kişi zihninde canlanır. Bu dört şüphelinin her biri de akla hayale gelmeyecek kötülükleri yapabilecek kadar zalimdir. 

Polis tek bir şüpheli üzerinde yoğunlaşır fakat Strike, emniyet güçlerinin yanlış kişinin peşinde koştuğunu düşünüp Robin’le birlikte meseleye el koymaya karar verir. Yakaladıkları ipuçlarının peşinde karanlık ve dolambaçlı yollara düşen Strike ve Robin için zaman tükenirken ikisinin hayatını da kâbusa çeviren çok daha ürkütücü olaylar kapılarını çalar… 

 

“Strike ve Robin her zaman olduğu gibi sizi bir mıknatıs misali çeken cazibeleriyle karşınızda.” 

-New York Times -

 

“Okumaya başladığınızda Kötülük Kariyeri diğer tüm polisiyelerden farkını ortaya koyuyor. Umalım ki Strike ve Robin daha pek çok macerayla karşımıza çıkar.” 

-Independent -

 

“Şiddetli, beklenmedik ve tam ağzınıza layık bir son… Bu roman sizi çok keyiflendirecek.” 

-The Times -

 

 “Kötülük Kariyeri, Cormoran Strike serisinin üçüncü ve en iyi kitabı. Galbraith seneler boyu akılda kalacak bir seri katil yaratmış. Bu öyle bir katil ki bizi daha kitabın ilk bölümünde pençesine alıp dehşete düşürüyor. Kusursuz bir tempoda ilerleyen bu gizemli kitap sürprizlerle dolu ve her sayfası polisiye roman geleneğinin en üst noktasını 

temsil ediyor.” 

-Jocelyn McClurg -

 

“Hayranlarını tüm gece ayakta tutacağından kuşkunuz olmasın.”

-Observer -

 

“Bu çılgınca ve dâhice kurgu, yazarının tüm özgüveniyle kendini gösteriyor.”

-Guardian -

 

“Baştan sona, her sayfası çok eğlenceli.”

-Mail on Sunday -

 

“Akıllıca yazılmış, bağımlılık yapan bir gerilim.” 

-Sunday Mirror -

 

“Polisiyenin zirvesinden.” 

-Sun -

 

“Heyecan verici fikirlerle dolup taşan bir roman.” 

-Scotland on Sunday -

 

Kitap Editörü: Gizem Aldoğan

Sayfa Tasarım: Meral Gök

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

20.10.2018

Bu kitabı 3 sene bekledim

Cormaran Strike Serisi hayranı olarak, bu kitabın yayın evi tarafından çevriminin tamamlanarak benim gibi serinin hayranlarına sunulmasını 3 yıl bekledim! Bu süre zarfında da yayın evine defalarca e-post gönderim ve bizzat telefonla aradım. Hatta bir ara orijinal dilinde alıp okumayı bile düşündüm. En sonunda 2018 İzmir Kitap Fuarı na yetiştirdiklerini görünce hemen aldım. Serinin bu üçüncü kitabı iyice oturmuş. Yani, başkahramanımız ve asistanı, artık “baş kahramanlarımız” olmuş. Serinin ilerideki kitaplarında Robin i artık daha fazla hikayenin içinde göreceğiz tahminimce. Cormoran ile Robin arasındaki yan hikaye de yine bu kitapta da fazlasıyla hissediliyor. Ve yine psikolojik-gerilim unsurlarını görüyoruz hikayede. Final bu defa biraz kafa karıştırıcı olmakla birlikte, doyurucu olmamış. Sanki, polisiye bir hikayedense, daha çok bir Cormoran-Robin eksenli bir anlatım olmuş.

05.04.2018

J. K. Rowling'in uzun süredir beklediğimiz kitabı!

J. K. Rowling'in Robert Galbraith mahlasıyla yazdığı romanı "Career of Evil" en sonunda Türkçeye çevrildi. Okumak için sabırsızlanıyorum!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.