Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Korkma Ben Varım Kitap Açıklaması

 


"Öldürdüğüm insanlarla iyi arkadaş olacağımızı düşünmüşümdür hep."

Dublörün Dilemması'nın yazarından komik, hızlı, şoke edici bir roman daha.Gönül İşleri Bakanlığı'nda basın müşaviri dövüş ustası Fu. Başkalarının intikamını alarak hayatını kazanan Gıcırbey. Tarih öğretmeni dilber Şebnem Şibumi.Padişah yorganları satıcısı Enver Paşa.Dul gangster Hayati Tehlike.Mr. Spock, Abdülcabbar, Ruhiye Hanım, papağan Huduni, cin Jajha, Atom Bombacıyan, Uçan Kız, Abidin Dandini, Leyla Kalahari ve diğerleri...Korkma Ben Varım'ın her sayfası sürprizlerle dolu.Aşk, dostluk, intikam, yalnızlık ve şiddetin ustaca harmanlandığı roman, olağanüstü bir enerji saçıyor."Bu kitap karnaval sırasında başgösteren bir bombardımana benziyor."Sayfa Sayısı: 424

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: İletişim Yayıncılık

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Önemli Olan Kimin Kazandığı Ya Da Kaybettiği Değil, Kimin Daha Çok Dayak Yediğidir!
Tuğba Eriş

Alper Canıgüz, Emrah Serbes, Murat Menteş... Bazen bir kitap okursunuz ve yazarının misyoneri kesilirsiniz; bu üç yazar da benim misyonerlik dönemlerimin kahramanlarıdır. Onuncu yılında 10. baskısını yapan Alper Canıgüz’ün Tatlı Rüyalar’ını ailem ve arkadaşlarım arasında elden ele dolaştırmıştım. Emrah Serbes’in Erken Kaybedenler’ini okumamla Ankara Polisiyelerini hatmetmem bir oldu ve aynı misyonerlik süreci yinelendi.

.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016
Puanlamalar
%82,8
%11
%3,7
%0
%2,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

19.08.2020

Alacağım

Ruhi Mücerret ve dublörün dilemması adlı eserlerini okudum çok beğenmiştim. Murat Menteş çok iyi bir yazar.

26.03.2020

Güzel mizah

Güzel mizah, yerinde tespit, akıcı anlatım; kitap okuduğu zaman bilgiyi suya karıştırıp içecekmiş gibi beklentiye girmeyenler için güzel vakit geçirme alternatifi.

09.01.2020

Mükemmel

Dublörün Dilemması romanından sonra okumak için can attım. Edebi cümleleri se miyorum daha açık bir dil kullanmalı. Ama hikaye mükemmel yani. Bu kitaptan sonra da Ruhi Mücerret romanını okudum. Bu Murat Menteş bi harika dostum

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.