Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Korece 1 - Öğrenim Kitabı Kitap Açıklaması

Korece öğretmeyi amaç edinen bu kitaplarda kullanılan kelimeler, dilbilgisi kalıpları titizlikle seçildi. Günlük hayatta en çok kullanılan kelimeler ve cümlelerden oluşan bu kitaplarda, öğrenci, öğrendiği her kelimeyi pratikte kolayca kullanabilecektir.

 Kitapların en önemli özelliği konuşma Korecesi öğretiyor olmasıdır. Öğrencilerin bol bol alıştırma yapabileceği bu kitapların bir başka özelliği de konuların, tabiri caizse bina usulü ile işleniyor olmasıdır. Yani işlenilen her konu bir sonraki konunun temeli, bir sonraki konu da bir öncekinin devamı niteliğindedir. Zincirleme olarak devam eden konular öğrencilerin motivasyonunu artırıp, seviye kazandıracaktır.

 

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%0
%0
%33,3
%0
%66,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

20.01.2021

yagami

çok beğendim almanızı tavsiye ederim

07.05.2019

Araştırma

Korece öğrenmeye hevesliyim ve benim gibi Korece öğrenmek isteyen kişilerin tavsiye ettiği bir kitap bu umarım verimli olur benim için

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.