43,2 TL
Standart Teslimat : 19 Mayıs - 22 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Konuşan Tarih 3 Kitap Açıklaması

 

Kendi tarihini bilmeyenler başkasının tarihini okumaya mecburdurlar. Türkiye’de tarih hafızasının zayıf olması da insanımızın kendi tarihinden ziyade Batı tarihini okumasına,  öğrenmesine neden oldu. Batı tarihini okuyanlar, Batılı gibi düşünmeye başlayınca kendi tarihiyle, kendi değerleriyle çatıştılar. İşte bu çatışmanın ortasında kalan ilk isimlerden
biri hiç şüphesiz Sultan 2. Abdülhamid Han’dır. Haksız ve mesnetsiz eleştirilerin odak noktasına bırakılan Abdülhamid Han’ı ve yaptıklarını öğrendiğimiz zaman hem dünü hem bugünü hem de yarını daha iyi okuyabileceğiz. Sultanın üstünü örten siyonist oyunlarını, Fransız yalanlarını, Levanten iftiralarını bir bir ortaya çıkarmak hem tarihimize hem de cemiyetimize borcumuzdur. Konuşan Tarih 3 Abdülhamid Han’ı Konuşuyor kitabı; kapalı kapılar arkasına saklanan tarihî vesikalar, şuurlu gençlerin ellerine verilmeyen belgeler, hatıratlarda satır aralarında kalmış bilgileri bulmak ve okumak için gayret sarfeden herkesin okuyabileceği bir kitap.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.