4,5/5 - 4 Kişi Yorum Yap
29,64 TL
39,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 14 Ağustos
Standart Teslimat : 15 - 19 Ağustos
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) 

 

Korece, dilbilgisi yönünden çok derin bir dildir. Ural-Altay Dil Ailesine mensup bir dil olduğundan dilbilgisi yapıları Türkçe ile benzerlikler göstermektedir.

Dilbilgisinin son derece derin olması nedeniyle temel seviyede, Türkçe açıklamalı bir dilbilgisi kitabı hazırlamak eğitimin verimliliği açısından kaçınılmaz görülmüştür.

Ders kitabı niteliğinde olan bu kitap, temel seviye Korece dilbilgisini konularına göre ayırarak ele almıştır ve Korece öğrenmeye yeni başlayanlar için temel kaynak görevi üstlenmek amacıyla hazırlanmıştır.

 

 

 

Puanlamalar

%75
%25
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

30.03.2019

Başarılı 👍

Korece öğrenmek isteyen ve kaynak bulamayanlar için doğru adres 😆 dil bilgisi için çok güzel bir kitap.

18.10.2018

Korece ile ilgilenenlerin mutlaka edinmesi gerek

Korece öğrenenler bilir, Korece Türkçe kaynaklı kitaplar pek yok özellikle dil bilgisi konusunda. Bu kitap bu yüzden Korece öğrenenler için bir şaheser niteliğinde. Korece harflerin okunuşundan,yazı yazmayı öğretişinden tutun içerdiği bütün dil bilgisi ekler ile çok faydalı bir kitap.

10.10.2018

~~

Türkiye'de Kore Dili'nde ilk akla gelen kaliteli bir öğretmen elinden çıkmış bir kitap. Korece öğrenmek isteyen herkesin elinde bulunması gerekir. Korece dilbilgisini türkçe bir kaynaktan daha hızlı ve anlaşılır şekilde öğrenebilirsiniz!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.