0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
152,75 TL
235,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 21 - 23 Ekim
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Kitap Açıklaması

Komple Rusça setimizin içeriği
Kolay Rusça eğitim setimiz aşağıdaki materyallerden oluşmaktadır.
3 Adet Gramer Kitabı
6 Adet Metot Kitabı
1 Adet MP3 CD (6 Kitabın Seslendirme Dosyaları)
Çalışma Kılavuzu 


Komple Rusça setimizin içerik açıklaması
Komple Rusça setimiz, Rusça’nın temelini başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar öğretmektedir.
Kolay öğrenim metodu ile hazırlanmış Rusça gramer kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır.
Setimiz, gramer kitapları, metot kitapları ve MP3 CD’den oluşmaktadır.


Setimizin anlatım dili Türkçe’dir
Setimizin anlatım dili Türkçedir. Rusça eğitim seti gramer kitaplarında Rusça’nın gramer konuları, kuralları anlatılarak açıklanmıştır. Konuların gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük yaşantıdaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır.


Rusça’da kullanılan alfabeye Kiril alfabesi adı verilmektedir. Çalışmalar Kiril alfabesi ile yapılmaktadır. Böylece sizin hem Rusça’yı daha iyi anlamanız, hem de okuma yazma becerinizi geliştirmeniz sağlanmaktadır. 


Rusça gramer kitapları
Rusça gramer kitaplarımızda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan tüm gramer konuları öğretilmektedir. Üniteler halinde yapacağınız çalışmalarda, temel konulardan ileri konulara kadar aşamalı olarak öğretim göreceksiniz.


Rusça metot kitapları
Metot kitaplarımızda pratik Rusça konuşma çalışmaları ile, hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğretilmektedir. Öğrendiğiniz kalıpları daha iyi anlamanız için, her konu sonunda yazılı alıştırmalar yapacak, böylece Kiril alfabesinde yazma alışkanlığı da kazanacaksınız.


Rusça MP3 CD
Ana dili Rusça olan eğitmenlerimizin metot kitaplarımızda geçen tüm konulardaki Rusça bölümleri seslendirdiği MP3 CD’miz ile, hem dinleme hem de telaffuz çalışmaları yapılmaktadır. En çok gerekli olan Rusça kelime ve cümle kalıpları öğretilmektedir.


(Tanıtım Bülteninden)


 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız