4/5 - 3 Kişi Yorum Yap
301,0 TL
396,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 20 Nisan - 23 Nisan
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Komple Rusça Seti Kitap Açıklaması

Komple Rusça setimizin içeriği

Setimizin kitapları:
3 Adet Gramer Kitabı

6 Adet Metot Kitabı
Çalışma kılavuzu

 

Eğitim materyalleri:
Podcast (Metot kitapları seslendirme dosyaları) 

 

Komple Rusça setimizin içerik açıklaması

Komple Rusça setimiz, Rusça’nın temelini başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar öğretmektedir.

 

Rusça eğitim setimizin öğretim metodu

Kolay öğrenim metodu ile hazırlanmış Rusça gramer kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır. Setimiz, Rusça öğrenen bir kişinin, kendi kendine çalışması esasına dayalı olarak hazırlanmıştır.

Podcast (seslendirme) dosyalarımızda, Rusça metot kitaplarımızda yapılan çalışmaların seslendirmesini içermektedir. Podcast ile Rusça kelime ve cümlelerin telaffuz çalışmaları yapılmaktadır.

 

Setimizin anlatım dili Türkçedir

Setimizin anlatım dili Türkçedir. Rusça eğitim seti metot kitaplarında Rusça’nın gramer konuları, kuralları anlatılarak açıklanmıştır. Konuların gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük yaşantıdaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır.

Rusça’da kullanılan alfabeye Kiril alfabesi adı verilmektedir. Çalışmalar Kiril alfabesi ile yapılmaktadır. Böylece sizin, hem Rusça’yı daha iyi anlamanız, hem de okuma yazma becerinizi geliştirmeniz sağlanmaktadır.

Rusça gramer kitapları

Rusça gramer kitaplarımızda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan tüm gramer konuları öğretilmektedir. Üniteler halinde yapacağınız çalışmalarda, temel konulardan ileri konulara aşamalı olarak eğitim göreceksiniz.

Rusça metot kitapları

Pratik Rusça konuşma çalışmaları ile, hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğretilmektedir. Öğrendiğiniz kalıpları daha iyi anlamanız için, her konu sonunda yazılı alıştırmalar yapacak, böyle Kiril alfabesinde yazma alışkanlığı da kazanacaksınız.

Podcast (seslendirme) dosyaları

Ana dili Rusça olan eğitmenlerimizin metot kitaplarımızda geçen tüm konulardaki Rusça bölümleri seslendirdiği Podcast ile, hem dinleme hem de telaffuz çalışmaları yapılmaktadır. En çok gerekli olan Rusça kelime ve cümle kalıpları öğretilmektedir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%33,3
%66,7
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

08.07.2020

Süper

Kargo bugün ulaştı elime. Izlenen yol ve sistem çok iyi umarım vadedilen sürede iyi yol kat etmiş olurum.. Tavsiye ederim almak isteyenlere

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.