2,5/5 - 11 Kişi Yorum Yap
237,6 TL
396,0 TL %40
Standart Teslimat : 21 Ekim - 25 Ekim
Bu üründe kargo bedava!

Komple Almanca Seti Kitap Açıklaması

Komple Almanca setimizin içeriği

Setimizin kitapları:
1 adet gramer kitabı

5 adet metot kitabı
Çalışma kılavuzu

 

Eğitim materyalleri:
Podcast (Metot kitapları seslendirme dosyaları) 

İnteraktif çalışma materyalleri:
Die Aktionskarten (2.000 kelime öğrenimi)
Deutsch Pro (İş Almancası)

 

Komple Almanca setimizin içerik açıklaması:

Komple Almanca Setimiz Almanca’yı, başlangıç seviyesinden itibaren öğretmektedir.

 

Almanca eğitim setimizin öğretim metodu

Kolay öğrenim metodu ile hazırlanmış Almanca metot kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır. Setimiz, Almanca öğrenen bir kişinin, kendi kendine çalışması esasına dayalı olarak hazırlanmıştır.

Podcast (seslendirme) dosyalarımızda, Almanca metot kitaplarımızda yapılan çalışmaların seslendirmesini içermektedir. Podcast ile Almanca kelime ve cümlelerin telaffuz çalışmaları yapılmaktadır. Setimizin bir diğer bölümü interaktif çalışmalardan oluşmaktadır.

 

Setimizin anlatım dili Türkçedir

Almanca eğitim setimizin anlatım dili Türkçedir. Setimizin metot kitaplarında Almanca gramer konuları, kuralları anlatılarak açıklanmaktadır. Örnek cümlelerden sonra bol alıştırma yaparak öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

Setimizin gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük hayattaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır.

 

Almanca metot kitapları

Pratik Almanca konuşma çalışmaları ile, hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğretmektedir.

 

Podcast (seslendirme) dosyaları

Ana dili Almanca olan eğitmenlerimizin metot kitaplarımızda geçen tüm konulardaki Almanca bölümleri seslendirdiği Podcast ile, hem dinleme hem de telaffuz çalışmaları yapılacaktır. En çok gerekli olan Almanca kelime ve cümle kalıpları öğrenilmektedir.

 

Die Aktionskarten (2.000 kelime öğrenimi)

Die Aktionskarten programı günlük hayatta ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000’in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.

 

Deutsch Pro (İş Almancası)

Deutsch Pro interaktif çalışmada, Almanca’daki iş görüşmelerinde kullanılan genel uslüp ve kalıplar anlatılmaktadır.

Bir şirket ile Almanca yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, e-mail yazımları, sipariş alıp vermek vs. gibi iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir. Ayrıca Deutsch Pro, kişinin anlatım yeteneğini geliştirecek bir dizi alıştırma çalışmaları da içermektedir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%27,3
%18,2
%9,1
%0
%45,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

04.12.2018

Prof olmak Lazım

Kesinlikle CD’leri 1-2 si genelde hatalı ve gerçekten çok düzeysiz bir şet işin başından değil tam ortasından tutup başlanmış tavsiye etmiyorum

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.