0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
101,75 TL
185,0 TL %45
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Kitap Açıklaması

Kolay İspanyolca setimizin içeriği
Kolay İspanyolca eğitim setimiz aşağıdaki materyallerden oluşmaktadır.
5 adet metot kitabı
5 adet audio CD (5 Kitabın Seslendirme Dosyaları)
Çalışma kılavuzu


Komple İspanyolca setimizin içerik açıklaması
Kolay İspanyolca setimiz İspanyolca’yı başlangıç seviyesinden itibaren öğretmektedir. Setimizin anlatım dili Türkçe’dir.


İspanyolca metot kitapları
Kolay öğrenim metodu ile hazırlanmış İspanyolca metot kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır.


Metot kitaplarımızda pratik İspanyolca konuşma çalışmaları yapılmakta, hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğrenilmektedir.  Setimizin gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük hayattaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır.  


İspanyolca audio (seslendirme) CD’leri
Audio (seslendirme) CD’lerimiz, İspanyolca metot kitaplarımızda yapılan çalışmaların seslendirmesini içermektedir. CD’lerimizden İspanyolca kelime ve cümlelerin telaffuz çalışmaları yapılmaktadır.


Ana dili İspanyolca olan eğitmenlerimizin metot kitaplarımızda geçen tüm konulardaki İspanyolca bölümleri seslendirdiği CD’lerimiz ile hem dinleme hem de telaffuz çalışmaları yapılmaktadır.  En çok gerekli olan İspanyolca kelime ve cümle kalıpları öğrenilmektedir.


(Tanıtım Bülteninden)


 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız