Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Köfte Üstü Krem Şanti Kitap Açıklaması


Leo Burnett'i, David Ogilvy'yi, Bill Bernbach'ı ve Mark Twain'i alın. Beyinlerini birleştirin ve kafalarını kazıyın. Geriye ne kalır: Seth Godin...

-Jay Levinson-

Geleneksel pazarlamanın renklerinin gitgide solduğu şu günlerde, Seth Godin yine karşımızda ve bir kez daha ezberimizi bozuyor. Köfte Üstü Krem Şanti ile bugünün iş dünyasında oluşan baş döndürücü değişimleri ve bunun sonucunda ortaya çıkan Yeni Pazarlama'yı anlatıyor. Seth Godin, bu kitapta şirketinizi, hizmetlerinizi, ürünlerinizi yeni dünyanın kurallarına uyumlu hâle getirerek organizasyonunuzu dönüştürmenizin olanaklı olduğu haberini veriyor. Ayrıca okuru bu dönüşümü sağlayabilmek için gerekli olan 14 trendle tanıştırıyor.

Seth Godin,5 binin 5 milyondan nasıl daha büyük olduğunu anlatırken pazarlamanın matematiğine meydan okuyor.

Bir ürün, bir hizmet ya da bir fikir satmaya çalışan herkesin, hepimizin geleceği olan Yeni Pazarlama'yı kristal berraklığında sunan Köfte Üstü Krem Şanti'yi yanı başınızdan ayırmayın.

Aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek istemeyen profesyoneller, yöneticiler, patronlar, kısaca yeni iş dünyasının tüm fertleri: 'Köfte satarak bir yere varamazsınız çünkü her taraf köfte kaynıyor' diyen bu adama kulak verin.Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Elma Yayınevi

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

01.09.2010

Yeni pazarlama

Televizyonun hükmettiği Eski Pazarlama'nın yerini yazarın Yeni Pazarlama olarak tanımladığı internet aldı. Web siteleri, ağ günlükleri, video paylaşım siteleri, sosyal medya...Yazara göre Yeni Pazarlama'nın belki de en çarpıcı örneği GOOGLE ADWODRS. Kitapta Yeni Pazarlama ile ilgili 14 farklı trendi okuyacaksınız.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.