19,0 TL
Standart Teslimat : 08 Şubat - 11 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Klivaj Kitap Açıklaması

 

Bu kitap ülkemizin güncel meselelerine deneme-eleştiri türünden yaklaşımlar içerir. Amacı, ele alınan meseleler hakkında okuyucunun bakışına küçük bir pencere açmaya çalışmaktır. İnanıyoruz ki geleceğimiz adına sorumluluk hisseden bütün meslek ve sosyal gruplarımızdaki insanlarımızın ülke sorunları hakkında söyleyecek sözleri, önerecek çözümleri vardır.

Bu kitapla yazar, bir devlet memurunun Devlet Memurları Kanunu ve ilgili mevzuat sınırlarını aşmadan, Anayasa’nın ve Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin birey olarak tanıdığı ifade özgürlüğü çerçevesinde ülke ve toplum sorunları hakkında düşünce ve görüşlerini ifade edebileceğini göstermektedir.

Yazarın amacı siyasî görüşü, meslek grubu, sosyal sınıfı ne olursa olsun bütün insanların kanunlara saygı çerçevesinde kendi görüşlerini ve çözüm önerilerini demokratik bir ortamda rahatça söyleyip yazabilmeleridir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.