Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kıyamet Gösterisi Kitap Açıklaması

 


1655 yılında yazılmış ve şimdiye kadarki en doğru kehanet kitabı olan Cadı Agnes Çatlak'ın Dakîk ve Kat'î Kehanetleri'ne göre, cumartesi günü dünyanın sonu. Önümüzdeki Cumartesi. Akşam yemeğinden hemen önce.

İyilik ve Kötülük orduları toplanıyorlar. Her şey Büyük Plan'a uygun ilerliyor gibi. Yalnız ufak bir pürüz var. Birazcık müşkülpesent bir melek ile sefahat düşkünü bir iblis yaklaşan bu coşku dolu anın gelişini hiç de iple çekmiyorlar. Ha unutmadan, birileri Deccal'ı yanlış yere göndermişe benziyor.

"Kıyamet daha önce hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı."
Clive Barker

"Thomas Pynchon, Tom Robbins ve Don DeLillo işbirliği yapsaydı, ancak bu kadar olurdu... İnanılmaz."
Washington Post

"Otostopçunun Galaksi Rehberi'nin soyundan geliyor..."
New York Times

"Monty Python Uçan Sirk'in kaleme aldığı Vahiy Kitabı gibi adeta."
Phoenix New Times


Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Bir sona sürükleneceğimize bir başlangıca sürüklenmek hala elimizde. Kıyamet Gösterisi bu konuda ciddi bir yol gösterici..

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

13.02.2014

Okunması gereken bir kitap

İnanılmaz eğlenceli bir kitap.Gerek popüler kültür göndermeleriyle olsun,gerek dipnotlarıyla olsun,gerek harika bir şekilde kullanılmış hristiyan mitolojisi olsun,her biri muhteşemdi.Ustalıkla yazılmış bir eser,komedisi zaman zaman kara mizaha ve ingiliz tarzı esprilere dayandığı için herkese uygun olmayabilir ama bu tür mizah seviyorsanız hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

22.04.2013

Kıyamet Gösterisi

Arkadaşa tamamen katılıyorum, Mezarlık kitabındaki akıcılık bunda kesinlikle yok, karakterler kim tam olarak oturmuyor bile ki olay nasıl otursun, çok zorlayarak bitirdiğim sıfırını alıp en büyük hayal kırıklığına uğradığım kitap sanırım bu...

03.06.2012

Beklenti fazla olunca.

Ah Neil Geiman aH... Mezarlık kitabından sonra bu olmadı işte. Kopuk kopuk bir konu, insanı bir türlü içine alamıyor. Samimi değil, zorlama... Eğlenceli bir Kıyamet Gösterisi bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.