15,75 TL
Standart Teslimat : 13 Ağustos - 16 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Kirpi Edebiyat ve Düşün Dergisi - Sayı 9 Kitap Açıklaması

 

Dokuzuncu sayımızla karşınızdayız. Her sayımızda olduğu gibi bu sayımızda da birbirinden değerli yazar ve şairlerimizin eserlerini sizlerle buluşturmanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Kirpi Edebiyat ve Düşün Dergimizin bu sayısı çok özel bir sayı oldu. Sanatı ve yaşamı ile günümüzün en önemli kadın idollerinden birisi olan Frida Kahlo’yu sayfalarımızda konuk ettik. Eminim ki herkes bu ikonik kadın hakkında pek çok yazı okumuştur. Ancak, hakkında daha söylenmemiş çok söz bulunan sanatçı, devrimci ve âşık bu unutulmaz kadını biraz da biz sizlere sunmaya çalıştık.

Ayrıca dergimize Frida’yı konuk ederken, eserlerini sizlere siyah beyaz sunmak içimize sinmediğinden bu sayımıza özel, onun eşsiz fırçasından çıkmış bazı tablolarını renkli olarak paylaşıyoruz.  Hem yazılarımız hem de renkli sayfalarımız ile detaylı bir Frida Kahlo dosyasının size keyif vereceğini ümit ederiz.

Malum, gelişen bir toplumdayız. Sürekli gelişmek ve ilerlemek de hepimizin isteği. Bu istek karşısında biz de yayın kurulumuza yeni katılan arkadaşlarla daima ileri doğru hareket ederek dergimizi ileri taşımaya çalışıyoruz.

Her sayımızda farklı yazar ve şairlere yer vererek, farklı dosya konularıyla size yeni ufaklar açmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda onuncu sayımızda  “kuşlar” konusunu ele almayı planladık. Edebiyattan sinemaya, resimden şiire kadar her alanda kuşların izini süreceğimiz onuncu sayımız için de yazılarınızı bekleriz.

Şimdi sizi bu unutulmaz sanatçı, devrimci ve âşık kadın Frida Kahlo ile baş başa bırakalım.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.