İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 328

Dil : Türkçe

Yaşlı Adamın Savaşı serisiyle çağdaş bilimkurgu okurlarının gözünde önemli bir yer edinen John Scalzi, Hugo ve Locus ödüllü romanı Kırmızı Üniformalılar ile dönüyor. Kırmızı Üniformalı ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Yaşlı Adamın Savaşı serisiyle çağdaş bilimkurgu okurlarının gözünde önemli bir yer edinen John Scalzi, Hugo ve Locus ödüllü romanı Kırmızı Üniformalılar ile dönüyor. Kırmızı Üniformalılar, Uzay Yolu ve benzeri uzay maceralarını seven okurlar kadar, üstkurmaca meraklılarını da tatmin edecek.

Evrensel Birlik'in bayrak gemisi Gözüpek'e atanan Asteğmen Andrew Dahl, çok geçmeden bazı gerçeklerin farkına varır. Her dış görevde uzaylılarla ölümcül bir mücadeleye girilmekte, geminin kıdemli subayları bu mücadelelerden daima sağ çıkmakta ve düşük kıdemli bir tayfa muhakkak ölmektedir. Bu konuyu araştırmaya başlayan Andrew ve meslektaşları, hayatlarını kurtarmak için zaman ve uzayda son derece tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 328

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

 

Ödüller

Puanlamalar

%20
%60
%20
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

11.01.2015

Serinin en kotusu

Okudugum 3 kitabı ile ilgisi olmayan hikaye. Cok kotü.  Sonunu okumak ve bitirmek işkence gibiydi. Ne yazsam satarım demis ve maalesef ben aldım.  Lock in romanı gelince bir son şans vericem.  Yoksa elveda bir daha scalzi.

02.09.2014

Klasik

Bilimkurguyu uzay gemilerinden ve gezegenlerden  gören kitaplar insanı o kadar yoruyorki iki havalı gezegen ismi bide uzay gemisi ismi koy gerisini boşver al sana bilimkurgu romanı...Adı üstünde bilim-KURGU ama insanlar kurgunun bile kopyasını yapıp ödül alabiliyorlar,kitap Star Trek´in kopyası daha ilk 50 sayfada bunu anlayabiliyorsun,bilmikurgu zamanında yapılamayan birçok bilimsel keşife veya icada ön ayak olmuştur nedense şimdiki kitaplar yarın için bile bu konuda umut vermiyor,insana ne düşünsel anlamda nede bilimsel anlamda bişey kazandırmıyor...