Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Acıyı gördüm. Gözlerinin ortasında bir çiçek gibi büyüyen irisin önce ağır ağır büzülmesini, ardından çığlık gibi ansızın patlamasını gördüm. Titreyen dudaklar, bal mumuna dönüşen yüzleri, çöken yanakları, irileşen elmacık kemiklerini, birer mağara gibi derinleşen göz çukurlarını, kurumuş ağızların içinde pelteleşen dilleri gördüm.

Anladım ki benliğimizin farkına vardığımız an, acının pençesinde kıvrandığımız andır.

 

 

Çığlık değil, ürperiş değil, evet, nereden geldiğini bilmediğim o vahşi iniltiyi kalbimin derinliklerinde duydum. Soluksuz kaldım, boğazım kupkuru, alnım ateşler içinde, tuhaf bir hülyaya kapılmışım gibi sürüklendim o dipsiz boşlukta. Hayatın en karanlık sırrıyla yüzleştim.

Karanlığın her aşamasından geçtim, akan kanın sesini duydum, ölümün serinliğini damarlarımda hissettim.

Geçmişin kamburunu çoktan söküp attım sırtımdan.

İnsanın insanı öldürdüğü o ilk ânı gördüm, katilin zafer haykırışını, kurbanın korku çığlığını işittim.

Her an uyanmaya hazır o muhteşem dürtüyü bastırmak, insanlığın en masum haline, en saf doğasına dönmemek için yıllarca ihanet ettim kendime. Kendimle birlikte bütün dünyayı da kandırdım. Neredeyse başaracaktım ama bırakmadılar, benim adıma onlar öldürmeye başladılar.

İşte bu yüzden geri döndüm...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Kapak Tasarım: Lom Creative

Editör: M. Said Aydın

 

 

Puanlamalar

%47,7
%15,4
%12,3
%5,4
%19,2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

29.05.2019

Polisiye

Polisiye roman sevenler için Nevzat Başkomiserin yeni bir macerası... Ahmet Ümit okumak ayrı bir zevktir. Tavsiye ederim.

26.04.2019

Polisiye severlere şiddetle tavsiye ediyorum

Ahmet Ümit'le tanıştığım ilk kitap. Gerçekten bir solukta okuyacağınız, hikayeye bağlandığınız ve konuyu daima merak ettiğiniz için kitabı bırakamadığınız bir eser. Toplumsal konulara dikkat çeken, aslında var olan,unutulan yada dile getirilmeyenlerle birlikte söylenilemeyenlerin ve anlatılamayanların sesisi de olmuş. Muhteşem bir kitap.

11.04.2019

muhteşem!!!

gerçekten muhteşem bir kitap kesinlikle güncel ve okunması gereken sürükleyici bir kitap.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız