Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kim Olduğunun Farkında Mısın? Kitap Açıklaması

 

"Gökte ve yeryüzünde bütün yetki bana verildi." Dünyada bu sözü söyleyebilen tek kişi İsa Mesih'ti. Ve İsa Mesih dünyadayken bu yetkiyle yaşayıp Göksel Baba'yı en iyi şekilde bizlere tanıttı.

Bizler İsa Mesih'e iman ettiğimizde, ruhsal olarak O'nun bedeninin üyeleri oluyoruz. Her birimiz O'nun bedenini oluşturan farklı üyeler olsak da hepimizin amacı aynıdır. Yaşadığımız bu dünyada, yaşantımızda Mesih'i en iyi şekilde yansıtmak. Bunu sadece kendi gücümüzle yapamayacağımızı bilen Mesih İsa göğe yükselirken kendisinde olan yetkiden bizlere de verdi.

Elinizdeki bu kitap, bize bırakılan ama maalesef bugün birçok Mesih inanlısının farkında bile olmadığı bu yetkinin ne olduğunu anlatıyor. Bunun yanında hayatımızda bu yetkiyi nasıl kullanabileceğimizi ve bu sayede güçlü ve zaferli bir şekilde yaşayıp Mesih'i hayatımızda en iyi ve en etkili şekilde nasıl yansıtabileceğimizi de bizlere öğretiyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.