Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


HAZRETİ SÜLEYMAN`IN HAZİNESİ GÜN IŞIĞINA ÇIKIYOR...

Birkaç yıl önce, Kılavuz adıyla bilinen antik çağlara ait bir Fenike heykeli, Bağdat Müzesi`nden çalınır. Bu paha biçilmez eseri ele geçirmeye çalışan adamlar hiçbir sınır tanımazlar. İlk kurban büyük bir soğukkanlılıkla öldürülen sahtekâr bir antika satıcısıdır. De-nizin dibini boylamasına ramak kalan, Birleşmiş Milletler adına soruşturma yapan ikinci kurban ise Austin ve Zavala sayesinde ölüm-den kıl payı kurtulur. Austin bu heykelin özelliğini merak eder. Ve bu sorunun yanıtını bulmak için NUMA ekibi zaman ve mekân içinde başdöndürücü bir yolculuğa çıkarlar. Araştırmaların sonunda, Thomas Jefferson`un kendi eliyle şifrelediği evrakları, Hazreti Süleyman`ın kayıp hazine-sini ve sonsuza dek dünyanın düzenini bozacak çok gizli amansız bir projeyi ortaya çıkarırlar.

Tabii bütün bunlar gerçek sürprizler ortaya çıkmadan önce başlar...Sayfa Sayısı: 432

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 

Puanlamalar

%50
%0
%50
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

08.07.2008

Kusursuz bir kurgu

Her zaman alıştığımız o muhteşem Clive Cussler anlatımının yeni bir ürünü. Son birkaç kitapta yazar kendisini biraz tekrar etmeye başlamış gibi dursa da hala kusursuz bir kurgusu, hiç azalmayan bir akışı var romanın. Keşke bir Dirk Pitt romanı olsaydı ama.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız