Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kendine İyi Davran Güzel İnsan Kitap Açıklaması

 

Geçmişten gelen yaralarınızı sarmak ve kendinizle barışmak için biraz yardım almaya ne dersiniz? Öyleyse klinik psikolog Beyhan Budak'ın yazdığı Kendine İyi Davran Güzel İnsan adlı eseri okuyabilirsiniz. Gelin, samimi dili ve kapsamlı içeriği sayesinde ilgiyle okuyacağınız bu güzel eserden biraz bahsedelim.

 

"Kendine İyi Davran Güzel İnsan" adlı kitabı neden okumalısınız?

Beyhan Budak'ın kaleme aldığı Kendine İyi Davran Güzel İnsan adlı psikoloji kitabı, 216 sayfa ve 5 bölümden oluşuyor. Bölümlerin her biri kendi içinde onlarca alt başlığa ayrılıyor. Böylece konular hem detaylı hem derli toplu bir şekilde okurlara sunuluyor. Kitabın en başında tüm konuları içeren bir "İçindekiler" kısmı yer alıyor. Bu kısım hem okurların kitaptaki tüm konuları bir arada görmesini hem aradığı konuları kolay ve hızlı bir şekilde bulmasını sağlıyor. Yazar, oldukça kapsamlı bir şekilde yazdığı kitabında pek çok konuyu bir arada ele alıyor ve okuru sırasıyla bilinçlenme, kabullenme ve değişim aşamalarından geçmeye davet ediyor. Kitap boyunca oldukça sade bir dil kullanılıyor ve yazar direkt olarak okura hitap ediyor. Bu sayede okurla arasında güven duygusu veren samimi bir bağ kuruyor. Ayrıca yazarın kitapta sadece mesleki birikimlerini değil, kişisel tecrübelerini de aktarması bu bağı daha güçlü hâle getiriyor. Yazar, anlattığı konuların hemen hemen hepsini basit ve anlaşılır örneklerle açıklıyor. Böylece okurların anlatılan konuları daha iyi kavramasını ve anladıklarını kolayca hayatına taşımasını amaçlıyor. Siz de yazarın mutsuzluk, mükemmeliyetçilik, değersizlik hissi ve daha pek çok konuyu ele aldığı bu eseri okuyarak hayatınızdaki sorunları keşfedebilir; keşfettiğiniz sorunlarla yüzleşerek sorunlarınızın çözümü için adımlar atabilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Kendine İyi Davran Güzel İnsan adlı eserin Beyhan Budak'ın ilk kitabı olduğunu biliyor muydunuz? Kitap ilk kez Mart 2019'da Destek Yayınları tarafından yayımlanır. Yayımlandığı ilk günden itibaren okurların yoğun ilgisiyle karşılaşan eser, kısa sürede pek çok kez yeniden basılır. Eserin editörlüğünü Özlem Küskü üstlenirken kapak tasarımını ise İlknur Muştu yapar.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Klinik psikolog Beyhan Budak'ın Kendine İyi Davran Güzel İnsan adlı kitabının yanı sıra yayımlanan iki eseri daha bulunuyor. Yazarın Kendine İyi Davran Güzel İnsan isimli eserini sevdiyseniz Senin Suçun Değil ve Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama adlı diğer kitaplarını da okuyabilirsiniz. Bu sayede ilk kitapta ele alınan bazı konular hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, ilk kitapla başlayan iyileşme yolculuğunuza çok daha güçlü bir şekilde devam edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

31.01.2022

Tavsiye

Kitabi begendim. Herkese tavsiye ederim.

09.11.2021

Tavsiye edilir

Bazı şeylere bakış açımı degistirdi.guzel

07.11.2021

Kitap

Harika bir kitap alın aldırın

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.