4,5/5 - 16 Kişi Yorum Yap, Kazan!
15,64 TL
23,0 TL %32
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 21 Ekim
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Sen kendin için bir şey yapmıyorsan kim senin için bir şeyler yapacak? Sen kendi yaralarını kendin sarmadan, kim sana yardım edebilir gerçekten? Eğer başkaları için önemli olmadığını hissediyorsan, ilkönce kendine şunu sormalısın: Ben kendim için önemli miyim? 
Seninle bir yolculuğa çıkacağız bu kitapla birlikte. Her insanın içinde bir sağlıklı bir de sağlıksız bir “ben” vardır. Sağlıksız ben kontrolü devraldığında, insan kendine zarar verir. İşte bu kitapla çıkacağımız yolculuğun amacı, içindeki güzel insana yani sağlıklı bene ulaşmak. 
Bu yolculukta, kaygılarınla baş etmek ve kafaya takmamak için hangi yöntemleri kullanabileceğini, olumsuz düşüncelerini nasıl kontrol edebileceğini, sağlıklı ilişkilerini geliştirirken, sana zarar veren zehirli insanlardan kendini nasıl koruyabileceğini, hangi alanlarda mücadele etmenin anlamlı olduğunu, hangi alanlarda hayatı ve getirdiklerini kabullenmen gerektiğini, içindeki değersizlik hissini nasıl yenebileceğini ve kendini nasıl dönüştürebileceğini keşfedeceksin. 
Hazır mısın bu yolculuğa?

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%56,3
%43,8
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

25.06.2019

Kendine iyi davran güzel insan!

Beyhan Bey'in bu cümle ile vermek istediği mesaj şu aslında; hayatta biz kendimize iyi davranmazsak kim iyi davranır? Herkes sana senin izin verdiğin gibi  davranır ve her şeyden önce sen kendine nasıl davranacağına karar vermelisin. Çünkü muhtemelen diğer insanlar da sana senin gibi davranacaklardır.Kitabı okumanızı kesinlikle tavsiye ederim. Youtube ve Instagram içeriklerinin detaylandırılmış hali gibi düşünebilirsiniz. Youtube videoları ile evimizde psikoloji kliniği açtıran Beyhan Budak, bu kitapla kişisel psikoterapistiniz oluyor adeta. Hayallerinizi gerçekleştiremediyseniz, neden mutlu olamadığınızı düşünüyorsanız veya hayattaki bir sonraki adımızında neler yapacağınıza karar vermek istiyorsanız mutlaka okumalısınız. Kendinize iyi davranın..

22.04.2019

Güzel Bir Hediye

Uzun süredir videolarını takip ettiğim bir psikolog olan Beyhan Budak'ın kitabı, videoları kadar değerli.

19.04.2019

Güzel insan

YouTube dan ve instagramdan takip ediyorum Eminim çok güzel bir kitaptır Hiç düşünmeden satın alıyorum

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız