4/5 - 13 Kişi Yorum Yap
24,32 TL
32,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 Mayıs - 22 Mayıs
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Kendine İhanet Kitap Açıklaması


Kadın ve erkekte özerklik korkusu

"Özerk olamamanın sonuçları hepimiz için korkunçtur. Özerk olmamak, güç peşinde koşarak içimizdeki kaosu ve ruhsal hastalık tehdidini geri püskürtme halidir. İç dünyamızı ve daima pusuda yatan iktidarsızlığı kabul etmeyerek, güç hırsının pençesinde kendimizi daha çok reddederek, içimizdeki boşluktan duyduğumuz korkuyu kendi ellerimizle derinleştirerek, aslında geriye gücün peşinde koşmaktan başka bir seçenek bırakmıyoruz."
-Arno Gruen-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Çitlembik Yayınları

 

Puanlamalar
%84,6
%0
%7,7
%0
%7,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.12.2018

Herşeyin Cevabının Olduğu bir kitap varsa o Kitap Bu Kitap

Gerek kendi içinizde,gerek ailenizde ya da çevrenizde, toplumda; aslına neler olup bittiğinin cevabı..Yirmi yıl bu kitabı aradım, Yalnız anlattığı şeyleri ilk defa duyduğunuz için idrak etmeniz biraz zaman alabilir ya da okumak istemyebilirsiniz, Bir çok kişiye hediye ettim ama içlerinden hiçbiri bu kitabı okumadı ya da okumak istemedi okuyan da anlayamadı. Neden acaba ! Burda yazılanları insanın idrak edebilmesi için kendi içinde belli bir aşamada aydınlanma yaşmış, toplumun genel görüş ve inanışlarından biraz da olsa kopmuş olması veya en azından bu yapıya içinde bir nebze olsun  şüphe taşıyor olması gerekiyor. syg

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.