2,5/5 - 30 Kişi Yorum Yap, Kazan!
14,3 TL
22,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 - 21 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün, sana “Yanındayım.” diyen onca insan vardı.  Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanlar için kendine yeteri kadar haksızlık yapmadın mı?

İnsanlar gelip geçici. Unutma, kimse senden daha çok düşünmeyecek seni. Gitmem diyenler gidecek, sen yine kendine geleceksin. Düşeceksin, ayağa yine kendin kalkacaksın. Yaralanacaksın, yaralarını kendin saracaksın. Onca acının içinden yine tek başına çıkacaksın. Sarılmaya ihtiyacın olacak, yine kendine sarılacaksın. Dertlerin seni yakacak, Anka Kuşu gibi küllerinden doğacaksın.

Kendine iyi bak, sana en çok sen lazımsın.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

 

Puanlamalar

%20
%13,3
%13,3
%13,3
%40
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

16.10.2019

Kalitesiz, edebi nitelikten uzak

Her üç insandan ikisinin günlük pratiklerinde duyduğu kulak aşinalığı olan cümleler. Türkçe konuşmayı bilen herkesin kitap yazdığı bir ülkede yaşıyoruz ne yazık ki. O kadar kaliteli, nitelikli kitapların adı bile konuşulmazken böyle içerik ve dil bakımından oldukça yetersiz, kalitesiz bir kitabın basılmış hatta satılmış olması bile üzücü. Kitap okuma niteliklerimizin ne kadar düşük olduğuna dair en güzel ibretlik kanıt bu kitabın satma oranıdır. Paranı çöpe at daha iyi.

11.10.2019

Kendin Ol

Çok güzel bir kitap

10.10.2019

Vasat bir içerik

Kitap fazla tek yönlü yazılmış. Başından sonuna kadar kendini tekrar ediyor. “Sen değerlisin, hayatında hata yapan insanlara fazla katlanma sil gitsin” mantığının etrafında dönüyor. Sığ bir bakış açısıyla ve fazla tekrar cümlelerden oluşuyor. Biraz hınçla yazılmış dedirtiyor. Yer yer yapılan imla hataları da okurken sevimsiz kalmış.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız