36,55 TL
Standart Teslimat : 27 Eylül - 30 Eylül
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Kendine Hoş Geldin Kitap Açıklaması

 

Sevdiğiniz işlere ve kişilere gösterdiğiniz değeri artık kendinize de göstermeye ne dersiniz? Hiç keşfetmediğiniz yönlerinizi ortaya çıkarmanın tam sırası! Miraç Çağrı Aktaş'ın dinamik ve derin anlatımıyla Kendine Hoş Geldin kitabı, yeni başlangıçlar için atacağınız ilk adımda size yardımcı olmayı bekliyor. Hayatın akışına ayak uydurmaya çalışırken öncelikle unuttuğunuz şey, bizzat siz olabilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz zorluklara karşı size tavsiye veren, sizi rahatlatmaya çalışan ve olayların olumlu yönlerine önem vermenizi sağlayan bu eserde yaşadıklarınıza ve yaşayacaklarınıza dair birçok durumu keşfedebilirsiniz. Yediden yetmişe herkesin okuyabileceği bu kitapta, sizleri nelerin beklediğinden kısaca bahsedelim.

 

"Kendine Hoş Geldin" adlı kitabı neden okumalısınız?

Sohbet havasında bir anlatım ile kaleme alınan Kendine Hoş Geldin kitabında, herkesin hayatında var olan sorunlardan daha özel problemlere kadar birçok konu ele alınıyor. Kitap; arkadaşlıklar, aşk hayatı, aile, iş hayatı, insanın iç dünyasında yaşadıklarıyla yüzleşmesi ve belki de o güne kadar hiç düşünmediği gibi düşünebilmesine yardımcı olacak bir el gibi uzanıyor. Birçok konuda öğüt vererek okura farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Her yaş grubundan insana hitap eden eser, henüz yaşanmamış olaylara karşı da okuyucuyu hazırlıyor. Kitap, kurgusu itibarıyla bir hikâyeye, karaktere ve mekana bağlı olmaksızın bizzat hayatın kendisinden söz ediyor. "Sana en çok sen lazımsın!" diyen yazar, okurla âdeta sohbet ediyor ve ona olumlu duygular hissettirmeye çalışıyor. Elinizden düşürmeyeceğiniz, akıcı anlatımıyla sayfalarını hızlıca gezeceğiniz ve tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz bu kitapta yazanları hayatınızda uygulayabilirsiniz. Siz de artık kimi olaylardan, kişilerden ya da işinizden yorulduysanız bu kitapla kendiniz için küçük bir mola yaratabilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Genç yazar Miraç Çağrı Aktaş'ın 2019 yılında 70 bin adetlik ilk basımının ardından Kendine Hoş Geldin kitabına, 2020 yılında en iyi Türk kitaplar arasında yer verildiğini biliyor muydunuz? Yazarın çok okunan kitaplarından biri olan Kendine Hoş Geldin, toplamda 168 sayfadan oluşur. Kısa ve keyifli okuması sayesinde okurla buluştuğu günden itibaren büyük ilgi görür. Yayınevi değişikliğinin ardından 2021 yılında İndigo Kitap aracılığıyla okurla tekrar buluşur. Eser, yazarın tavsiyeleriyle birlikte Türk edebiyat tarihinin önemli isimlerinden olan Mevlâna ve Yunus Emre gibi düşünürlerin fikirlerine de yer verir.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Çağdaş Türk edebiyatı yazarlarından biri olan Miraç Çağrı Aktaş'ın ruha dokunan ve içinizi ısıtan anlatımını Kendine Hoş Geldin adlı kitabında başarılı bulduysanız, Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir, Yine de Sevdik ve Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar adlı eserlerine de göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.