32,85 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Ken Parker Özel Seri 12-Melez 2 Kan Avı Kitap Açıklaması

 

Serimizin bu kitabı, iki bölümden oluşuyor.

Melez 2: Bir önceki kitapta başlayan Kızılderili Melezi Andre’in gizemi bu bölümde çözülüyor. Herkesin bildiği ama kimsenin yakından tanımadığı ‘Tuhaf Melez’in sebepsiz görünen cinayetleri, bir sürek avını başlatmıştır. Andre, ödül peşinde
koşan kasabalılar için yargılanmadan infaz edilecek bir avdır. Kaçarken Ken Parker’ın kızağını ve tüfeğini alması, kahramanımızı da bu sürek avına dahil etmiştir. Ken, ekibe gönülsüzce rehberlik yapar. Bir yandan ırkçı bakışı sorgulatıp
-her an linç grubuna dönüşebilecek- ekibi kontrol atında tutmaya çalışırken, diğer yandan çevreyi ve tabiatın zorlu şartlarını iyi bilen soğukkanlı Andre ile mücadele edecektir.

Kan Avı: Andre’nin peşinden kuzeyin soğuk ve ıssız topraklarına sürüklenen Ken, Eskimo köyünü bir süreliğine de olsa güvenli bir yurt edinmiştir. Köydaki sakin hayat, yakınlara bir geminin demir atmasıyla bozulur. Fok avcılarını taşıyan bu gemi, uğradığı her koyda bir hayvan katliamı gerçekleştirmektedir. Eskimolar açısından, temel besin kaynakları olan fokların sadece derileri için tamamen katledilmesi hem şaşırtıcı hem de kabul edilemez bir durumdur. Üstelik katliamlar sadece foklarla sınırlı kalmaz: Avcılar önlerine çıkabilecek potansiyel tüm engelleri kaldırmaya kararlı oldukları gibi arkalarında tanık bırakmak da istemeyeceklerdir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.