Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Kelimelerin Yansıması okurken düşündüren ve düşünürkende tatlı bir ahenk ile okuyanı adeta meveraya taşıyan güzel bir şiir kitabıbir şiir kitabı , Bu güzel eseri yazan değerli eğitimci ve şair Metin Özsubaşı hocamız kitap hakkında şöyle diyor..”Kelimelerin Yansıması kaleme almış olduğum ilk şiir kitabımdır. Kitabım 36 şiirden oluşmuş olup,hayat ve aşka dairdir.Bu şiirleri kaleme almamdaki amacım uzun zamandır uzak kaldığım memleketim ve yarı yaşanmışlıkları bilvesile dile getirmektir.Herkesin kendi içinde büyüttügü sevgi ve sevgiliden mutlaka bir şeyler bulabileceği duygular yer edinecektir. Sevgi ile yazılan her kelime sonsuz manevi değerler taşımaktadır.Bu manevi değerlerimi siz değeri dostlarımla paylaşmak beni onura edecektir”
Ve değerli şairimiz Metin Özsubaşı hocamız, bir şiirinde,
“Nirvana ya ulaşan düşünceler Ninova nın kehanetinden değildi…. Asur un sevdasını körpe ellerle Kazıyan aşklara yol açan yazılara ... Karşı gelebilmekti Nemruta Destan olan Memu-Zini örnek göstermekti, Hüküm buyrulan Nuh un tufanına. Kehanettir belki Kızıldeniz in ikiye ayrılması; Ama mucize değildi bütün yolun sana çıkması….

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız