Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kelam ve Ruh Kitap Açıklaması

 

Bende Kutsal Ruh var mı? Kutsal Ruh nasıl alınır? Kutsal Ruh'un cemaatimizde iyi ve güçlü çalışıp çalışmadığını nasıl bilebilirim? Kadir Allah ile görüşmek mümkün mü? Kadir Allah bana yaklaşmak ister mi? Eğer isterse, bu nasıl olur? Kurtuluşumdan emin olabilir miyim?

İnandığımız öğreti ve uygulama bir birini tahmin ettiğimizden fazla etkilemektedir. Öğreti hayata geçirmeyi, hayata geçirme öğretiyi etkiler. İkisi birbirinin içine öylesine geçmiştir ki, birini değiştirdiğimizde, bazen fark etmeden, ötekini de kaçınılmaz olarak değiştiririz. Kelam ve Ruh kitapçığı, öğreti ile öğretiyi hayata geçirme arasındaki ilişkiyi anlatmaktadır.

Klemet İ. Preus, yaklaşık otuz yıldan bu yana rahiplik yapmakta ve halen Minnesota eyaletinin Plymouth kentindeki Glory of Christ Luteryen Kilisesi'nde hizmet etmektedir. Forth Wayne kentindeki Concordia ilahiyat Fakültesi'nde Kutsal Teoloji Yüksek Lisansı yapmıştır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.