Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Kayıp Kitap Açıklaması

 

Myron Bolitar, ihtiras dolu ilişkilerinin ardından Terese Collins'ten haber almayalı yaklaşık on yıl olmuştu ve Paris'ten gelen telefon, Myron'ı tamamen savunmasız yakalamıştı. Terese, ortalardan kaybolmasının sebeplerini açık yüreklilikle kabul ediyordu: Hamile kalmak ve hayatında yaşayabileceği en heyecanlı an olan çocuğunu ilk kucakladığı zamanı yaşamak istiyordu. Çocuğu doğduğunda başına gelecek o ölümcül kaza ise her şeyi elinden alıp götürecekti: evliliği, mutluluğu ve en önemlisi kızını.

Eski kocasını öldüren bir şüphelinin Paris'te olduğunu öğrendikten sonra, Terese, Myron’dan yardım ister. Fakat sonradan ortaya çıkan bir delil bütün hikâyeyi altüst etmeye yetecektir.

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve saldırganların kol gezdiği ülkede Myron ve Terese aynı zamanda yerel güvenlik güçlerinden, Interpol ve Mossad'dan kaçmak zorundadırlar. Çok seri hareket etmeleri gereken ikili, bir yandan Terese'nin uzun zamandır kayıp olan kızına ne olduğunu öğrenmeye çalışırken, bir yandan da gizli gizli hazırlanan global bir planın içinde kaybolup, çıkış yolu arayacaklardır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

13.06.2010

Orta...

Kolay okunan ama heyecanı düşük olan bir Coben romanı... Çok kötü değil ama maalesef üst düzey bir performans da değil...

10.06.2010

Malesef

Diğer Harlan Coben kitaplarına nazaran kalite seviyesi oldukça düşüktü bence. Ben bu yazarın fanatiği olmama rağmen böyle düşünüyorum. Okumasanız da birşey kaybetmezsiniz.

04.03.2010

:)

tek kelimeyle süperdi :))

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.