4/5 - 119 Kişi Yorum Yap
120,25 TL
185,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 14 Haziran - 19 Haziran
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Kayıp Zamanın İzinde - 2 Cilt Kitap Açıklaması


Marcel Proust'un dev yapıtı "Kayıp Zamanın İzinde"nin tümü Delta Dizisinde bir arada...
Delta Dizisi, şık tasarım ve baskısıyla edebiyatın önemli isimlerinin birden fazla kitaba yayılan büyük külliyatlarını ve önemli eserlerini bir arada okura sunuyor.
Zaman'ın peşi sıra sürdürülen yolculuğun tüm halkaları Swann'ların Tarafı'yla, Çiçek Açmış Genç Kızların Gölgesinde, Guermantes Tarafı, Sodom ve Gomorra, Mahpus, Albertine Kayıp ve Yakalanan Zaman bir arada. Yirminci yüzyıla modern romanın başyapıtlarından biri olarak damgasını vuran bu yapıta "Dev" tanımlaması kadar uygun düşecek başka bir tanım yok herhalde.


I.Cilt 1556 Sayfa
II.Cilt 1592 Sayfa
Sayfa Sayısı: 3148

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

 

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Şahane Bir Kitap
Oylum Yılmaz

“Uyuyan kişi, saatlerin akışından, yılların ve dünyaların sıralanmasından oluşan bir halkayla çevrelenmiştir. Uyanırken içgüdüsel olarak bunlara başvurup yeryüzünün hangi noktasında olduğunu, uykuya daldığından beri ne kadar zaman geçmiş olduğunu bir çırpıda okuyuverir; ne var ki sıralamalarda karışıklıklar, kopukluklar olması mümkündür. Gece uykusuzluk çekip sabaha karşı, alışılmışın çok dışında bir pozisyonda, elinde kitabıyla uyuyakalmışsa mesela, havada kalmış olan kolu, güneşi durdurup geriletmeye yeter, uyandığı anda saati bilemez, az önce yattığını zanneder. (...) .

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016
Puanlamalar
%70,7
%12,9
%8,6
%3,4
%4,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

04.05.2021

Yazı puntosunun çok küçük olması

Çok severek aldım, ciltli olması, hepsinin bir arada olması büyük avantaj. Üzülerek iade etmek zorunda kaldım. Çünkü yazı puntosu çok küçük ve silikti. Gözlük kullanıyor olmama rağmen okumak benim için işkenceye dönebilirdi. İdefix ailesine özenli paket için teşekkür ederim.

14.02.2021

İyi fırsat

Seriyi böyle bir fırsatla almış olmaktan mutluyum

06.02.2021

Fiyat

Güzel bir fırsat

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.