43,45 TL
Standart Teslimat : 28 Kasım - 01 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Kavgam Kitap Açıklaması

 

Dış yaşam bizim modern egzotizmimizin boğucu uyuşukluğuyla beraber her çeşit tutucu ve erkekçe olmaktan uzak riyakârlıktan kurtarılmalıdır. Bütün bu hususlar hakkında amaç ve yol milletimizin bedensel ve ahlaki sıhhatini korumak endişesini taşımalıdır.

 

Kişisel hürriyete tanınan hak, ulus söz konusu olduğunda geri çekilmelidir. Ancak bu önlemler alındıktan sonra bu bulaşıcı hastalığa karşı mücadelenin başarısından ümit duyulabilir. Fakat bunda da yarım önlemler değil, en ağır ve en keskin önlemlere başvurmak gerekir.

 

 

 

 

(Tanıtım bülteninden)

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

12.07.2020

Hitlerin Kafa Yapısı

Psikolojisini derinden merak ettiğim zekasına şapka çıkardığım adamın kitabıdır

08.02.2019

Zor Okununan Bir Kitap

Hitlerin kim olduğu malum!Fakat Avrupa'nın vampirleri tarafından tüm can damarları emilen Almanya'nın, Hitler gibi bir şizofrene bel bağlaması ve onu kurtarıcı olarak seçmesi, Almanya'daki yozlaşmış siyasetçiler yüzündendir. O günün Avrupa şartlarında Hitler'in yaratılmasına sebep olan siyasi yapının kurucuları, Hitler'den daha masum değildir. İnsanlık suçu o zamanki siyasetçilerin tamamı tarafından işlenmiştir.Hitler kitabında zor anlaşılan bir anlatım kullanmış (belki çeviriden de kaynaklanıyor olabilir) ve çok ayrıntıya girmiş. Kitapta zamanın Almanyasının sosyal durumu ve siyasi yapısı çok ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Kitabı okumak isteyenler, bu kitaptan sıkılabilir; o nedenle özet kitaplara yönelmeliler. Ayrıca kitapta imla hataları oldukça fazla.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.