Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Rudyard Klipling, hisse senedi piyasasını izleyen biri olsaydı şöyle yazardı:
'Etrafınızdaki herkes paniklerken kendinize hakim olabiliyorsanız, bir karşıt olursunuz.' Bunun yerine, Tony Gallea ve Bill Patalon, karşıt yaratma felsefesini kısa, hoşnutluk veren ve ödüllendirici bir dille, tasvir ediyorlar."
-Rod Mitchell, Başkan, The Mitchell Group-

Karşıt yatırım hem uluslararası hem de ulusal piyasalara uygulanabilir yatırım fikirleri geliştiriyor. Bağımsız ve disiplinli bir düşünce süreci geliştirmeye paha biçilemez.
-Merk Phillips, Direktör Global Hisse Senetleri Bölümü Başkanı, -Ivory ve Sime İnternational-

"Tony ve Bill, hisse senedi seçiminde uygulanabilecek nakit akışı ve diğer temel ölçümlerin mükemmel bir tartışmasını sunuyorlar. Ve, bunu da herkesin anlayabileceği bir dille yapmışlar."
-Ken Burgess, Direktör ve Yardımcı Portföy Yöneticisi, Systematic Financial Management-

Başarıyla yatırım yapmak sonu gelmez bir savaş. Karşıt Yatırım kullanılabilecek enfes kaynaklar sunuyor."
-Mark Fitzpatrick, Genel Müdür Yardımcısı, Spears Benzak Salomon and Farrell-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 310

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Scala Yayıncılık

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

16.07.2018

içerik ve çeviri hakkında

içerik: kitap, ilk bölümde yarım sayfada açıklanan yatırım stratejisini açarak anlatmış. buradaki 5-6 maddeyi anlıyor veya kabul edebiliyorsanız kitabın gerisini okumanıza gerek yok bence.çeviri: çevirmeni benim gözümde bu alanın üstatlarından, ama yine de bire-bir çeviri pek hoş olmuyor, mesela: "...olarak bilinen varsayımın savunucularının sizin inanmanızı istediği kadar etkin olmadıklarına inanmaya razı olmanız gerekir." bu cümleyi tek okumada anlayabilecek kaç babayiğit vardır ki?editör: çok fazla bariz yazım hataları var! "...ını..." yerine "...mı..." yazımı gibi. kelime hataları da var.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.