Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Yarı açık cezaevi Trumble, nispeten zararsız suçlulara ev sahipliği yapmaktadır: Uyuşturucu satıcıları, banka soyguncuları, dolandırıcılar, vergi kaçıranlar, Wall Street'ten iki hileci banker ve en azından baş avukat.

Bu gruba, kendilerini 'Kardeşler' olarak tanıtan üç eski yargıç da dahildir. Kendi özel mahkemelerini kurmuş olan bu üçlü, diğer mahkumların aralarındaki sorunları çözmekte ve onların hukuki sorunlarına yardımcı olmaktadır. Bu arada dışarıya yazdıkları mektuplarla kandırdıkları kişilere yaptıkları şantajlar başarılı olmuş, banka hesaplarına oluk gibi para akmaya başlamıştır.

Sonra birden, işleri ters gitmeye başlar. Son şantaj kurbanları, tehlikeli dostları olan, güçlü bir adamdır. Kardeşler'in sessiz günleri sona ermek üzeredir.Sayfa Sayısı: 366

Baskı Yılı: 2000


Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

14.09.2005

Üç mahkum hakim aynı hapishanede ve birbirinden ilginç dolaplar çeviriyorlar. Fakat günün birinde sert kayaya tosluyorlar. Grisham yine süper kurgulamış, üstelik oldukça da heyecan katmış işin içine fakat diğer arkadaşların da belirttiği gibi boşluklar mevcut kitapta. CIA birçok yerde yetersiz ve tepkisiz kalmış. Kitap iki ayrı hikaye olarak gidiyor ve beklenen şekilde birleşiyor. Fakat vasiyetnamede olduğu gibi bence Grisham yine kötülerin yararını gözetmiş. Böyle bitmesini beklemezdim bu kitabın. Zevkle okudum, tavsiye ederim... Teşekkürler

10.05.2001

Akıcı betim tarzı yazarın her kitabında olduğu gibi bu kitabında da ön planda. Bence film senaryosu olarak mükemmel ancak roman olarak baktığımda kurgusal boşluklar var. Yani romanla gerçek hayat arasında bağlantı kurmak imkansız. Aslında adı roman ama yazar bu hataya düşmüş..

05.10.2000

Hollywood için ideal bir senaryo olabilecek bir hikaye. Gerçekten sürükleyici her sayfada merak duygusunu en üst seviyeye çıkaran bir anlatım tarzı.
John Grisham'ın en iyi romanlarından birisi.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.