0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
15,2 TL
20,0 TL %24
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Kalbin Dört Odası Kitap Açıklaması

Gülsüm, rüyaları ile hayatını şekillendiren sezgisel mâna da kuvvetli öngörüleri olan bir danışmandı. O bir Kahin değildi fakat bir Kahin gibi isabetli önsezileri vardı aslında keskin kavrayış ve analiz etme yeteneği kaynaklıydı fakat o bunu rüyalarına borçlu hissetmekteydi ve bunun metafiziksel bir güç birliği olduğu inancını taşımaktaydı.
Gülsüm gündüzün gece gibi çöktüğü sisli bir sabaha uyandı; bir düş görmüştü, doğduğu kent alev alev yanıyordu ve kenti adeta kırmızıya boyayan ateş orada bulunan canlıları da yakıyor, rüzgarında etkisi ile dinmek bilmiyordu.
O, bir şeylerin ters gittiği algılıyordu fakat anlamlan- dırabilmesi için üzerine yoğunlaşması gerekliydi uzun uzun kendini dinledi meditasyon yapmaya karar verdi mumunu yaktı, matını serdi fakat aniden devrildi mum ve televizyon açıldı o bir şeylerin ona bir şeyler söylemeye çalıştığını fark etti televizyonda kentte neden kaynaklı olduğu bilinmeyen asit yağmuru vardı !

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.