4/5 - 16 Kişi Yorum Yap

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Sayfa Sayısı : 173

Ebat : 14x20

Medya Cinsi : Ciltsiz

Bir ailenin tarihini, deliliğini, derinliğini, karanlığını, neşesini, acayipliğini kumaşlar ve yiyeceklerle çevrelenen üç kadının gözünden anlatıyor Zeynep Kaçar Kabuk’ta. Kendini gerçekleştirme &cc ... Tamamını gör
11,68 TL
16,0 TL %27
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Bir ailenin tarihini, deliliğini, derinliğini, karanlığını, neşesini, acayipliğini kumaşlar ve yiyeceklerle çevrelenen üç kadının gözünden anlatıyor Zeynep Kaçar Kabuk’ta. Kendini gerçekleştirme çabası içindeki üç kuşağın hayatın gelip dayattıkları karşısında başkalaşması, kabuk değiştirmesi, kabuğuna sığamadıkça çaresizleşmesi, çaresizleştikçe gerçeklikten uzaklaşması sarmalını incelikle örüyor. Her bir birey için savaş alanına dönüşen ailenin aynı zamanda bütün yaraları iyileştirmedeki mucizevi mahirliğini de sakınmasızca ele alıyor.


 


Tutmaya çalıştıkça ellerinden kayan hayatlarının peşinde çözümü delirmekte bulanların hem kanatan, hem sağaltan ama hep güç veren hikâyesi...


 


“Bense sürekli değişmek, savaşmak, kendimle dalaşıp uğraşıp hep bir mantıklı yol bulmak zorundayım. Olağan güzel, olağan iyi, olağan makul değilim çünkü. Neyim varsa olağandan epey uzak. Sürekli kendimi akla yola uydurma çabası.”


(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%62,5
%12,5
%12,5
%6,3
%6,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
çok beğendim

Konusu, kurgusu itibariyle çok heyecanlı ve akıcı bir kitap. Alırken çok ön yargılıydım ancak okumaya başlayınca bütün ön yargım kayboldu. Konunun işlenişi, yazarın dili beni çok etkiledi. Okuduğum en güzel kitaplardan.

Üç nesil kadının hikayesi

Yüreğe dokunan kitaplardan biri. Başta karakterleri tanımakta zorlanıyorsunuz ama oturduktan sonra kitap akıp gidiyor. Yazarı ve dilini çok başarılı buldum. Umarım devamı gelir.

harika roman

Bir çırpıda okuduğum harika bir roman.Herkese tavsiye ederim.