0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
390,0 TL
Standart Teslimat : 29 Ocak - 02 Şubat
Bu üründe kargo bedava!

KBB Sırları Kitap Açıklaması

 

Bu bestseller eser: Asistan, uzman ve her seviyede klinisyenler için bilgide güncellemeler sağlamanın yanı sıra, sürekli değişen Otolaringolojideki yeni kavramlar ve teknolojiler sunmayı amaçlıyor.


Yayın değerlendirme otörleri ve amazon.com sitesinde hekimler tarafından 5 üzerinden 5 yıldız almış ender KBB yayınlarındandır.


Eserin bu Türkçe versiyonu okuyucu dostu ve akıcı bir dil bütünlüğüyle sunuldu


Popüler Secrets (Sırlar)  Serisinin bu revize edilmiş içeriği ile Otolaringoloji uzmanlığının geniş içeriğinde güncel kalın.


Bu baskıda, meslek uygulayıcıları için, her bölümde temel ve derinlemesine bilgiler, önemli başlıklar ve pratik idare yöntemleri yer almaktadır.


Kullanıcı dostu Secrets (Sırlar) stili, bu kaynağı kütüphanenize kıymetli bir zenginlik olarak sunmaktadır.


 


Kitabı Bestseller Yapan Temel Özellikleri:  •          Alanında lider kişiler tarafından güncellenmiş içerikle, en son bilgi ve teknikleri uygulayabilirsiniz.

  •          Soru-cevap formatıyla, madde işaretli listelerle, hatırlatıcı, "Sınav İncileri” "Kilit Noktalar”, özetler ve yazarların pratik ipuçlarıyla önemli notları hızlıca gözden geçirin.

  •          Temel kulak burun boğaz konularında iyi organize edilmiş, geniş kaynaklarıyla referans kuvvetinizi artırın.


Son dakikada çalışması veya kendini değerlendirme amacıyla genel bir bakış sunan, özel bölüm "100 Sır Bilgi”  ile içerik bilginizi artırın.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.