3,5/5 - 2 Kişi Yorum Yap

İlk Baskı Yılı : 2010

Sayfa Sayısı : 265

Dil : Türkçe

Duncan ile Annie, yerleştikleri küçük sahil kasabasında hem hayatlarını hem de 15 yıllık monotonlaşmış ilişkilerini sürdürmeye çalışmaktadır. Duncan'ın tek özel uğraşı yirmi yıl önce yaptığı Juliet a ... Tamamını gör
13,68 TL
18,0 TL %24
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Duncan ile Annie, yerleştikleri küçük sahil kasabasında hem hayatlarını hem de 15 yıllık monotonlaşmış ilişkilerini sürdürmeye çalışmaktadır. Duncan'ın tek özel uğraşı yirmi yıl önce yaptığı Juliet albümünden sonra hiçbir şekilde ortalarda görünmeyen, hakkında türlü efsaneler yaratılan,münzevi müzisyen Tucker Crowe'dur. Annie ilişkilerini, Duncan ile yaşadığı yılları ve onun anlamsız takıntılarını sorguladığı günlerde sürpriz bir biçimde Tucker ile tanışma şansı yakalar.
Bütün ilişkilerini eline yüzüne bulaştırmış eski bir müzisyen kendine yeni bir şans ararsa ne olur? Peki ya kilometrelerce uzaktaki huzursuz, çocuksuz bir kadın bir değişiklik ararsa? Juliet Çıplak, müzik, aşk,yalnızlık ve başkalarına bağımlı yaşamak üzerine çok güçlü, eğlenceli ve akıcı bir roman. Nick Hornby'nin o çok sevilen kaleminden!Sayfa Sayısı: 265

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sel Yayıncılık

 

Puanlamalar

%0
%100
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
Hornby hep aynı...

Tipik bir Nick Hornby kitabı. Bir ekstrası, yeniliği, farklılığı yok. Eğlencelik, çıtır çerez bir kitap olmaktan öteye geçemiyor. Edebi yönü baskın olmadığı için ve size gündelik bir hikayeden bahsettiği için kolay okunabilecek bir yol kitabı olmaktan öteye geçemiyor. (Yol dediysem uzun yol değil, işe gidiş geliş yolu; uzun yol kitapları en güzelinden olmalı derim.)

Hani insan bazen kafasını dağıtmak için kolay ve basit şeyler izler, okur ya da bu tür şeylerle oyalanır yaÿ; bu kitap tam da onun için yazılmış gibi. Beklentinizi asgari düzeyde tutun!