5/5 - 4 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 204

Ebat : 13 x 19,5

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

“Hayatımın değişmesine çok az zaman kalmıştı ve ben bundan habersizdim. Yaz sonu kanser olduğumu öğrenecektim. Bütün bunların öncesinde yaz kötü başlamıştı. Sebebi özel hayatımdı. Hatta bizzat kendim ... Tamamını gör
16,22 TL
22,22 TL %27
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

Şebnem İşigüzel

Şebnem İşigüzel

1973'te Yalova'da doğdu. Ortaöğrenimini Yalova'da tamamladıktan sonra, İstanbul Ünversitesi'nde yazma serüveninde işine çok yarayan Antropoloji bölümünde okudu. Gazeteciliğe henüz reşit olmadan, 17 yaşında, takma isimle yazarak başladı. Aynı yıllarda Sokak dergisinde karikatürleri çıktı. Pek çok dergi, gazete ve televizyon kuruluşunda muhabirlik ve editörlük yaptı. İlk kitabı Hanene Ay Doğacak 1993'te y ... Tamamını gör

Yazarın Diğer Eserleri

Kitap Açıklaması

“Hayatımın değişmesine çok az zaman kalmıştı ve ben bundan habersizdim. Yaz sonu kanser olduğumu öğrenecektim. Bütün bunların öncesinde yaz kötü başlamıştı. Sebebi özel hayatımdı. Hatta bizzat kendim. Bir anlamda geçmişim.”

Metropolün alışıldık düzeni, harcayan ve harcatan tıkırdaması. Markalar, modalar, bambaşka kokular… Güzel paralar… Batan gemide ölmeye hazırlanan bir kadın. Şahane bir pozcu, maharetli bir yalancı. Koparıp aldığı, sahip olduğu tek umut için sürükleniyor koca İstanbul’da… Külkedisinin bile ayakkabısı var. Hem, ışık bir kere düşüyor insanın üstüne.

Şebnem İşigüzel, sevilmek ve ayakta kalmak isteyen, isyan eden ve yenilen bir hayatı anlatıyor.

İyilik, şimdiki zaman trajedisi. Çürüyen bir diş.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

16.03.2019

İYİLİK

Bir İstanbul romanı. Şebnem İşigüzel, anlatılan mekanları elinizden tutup gezdiriyor. Tanıdık mekanlar birer kimliğe bürünüyor. Kalabalıktaki yalnızlık. Tutunamamak. Zorda kalan insanın neler yapabileceği gerçekçi. Ölmeye gidiş, ölmeye yatmaya dönüşüyor. İleri geri gidişlerle kurgusu sağlam, cesur bir anlatı.
Zühtü Ulukapı

07.02.2019

İyilik

Şebnem İşigüzel ne yazsa okutacak bir yazar. Hikayelerini inandırıcı kılmakta üstüne yok. Diğerleri gibi bu da şahane. Okuyun okutturun.