0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
8,89 TL
14,81 TL %40
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


'Mehdi'nin Sözleri' hepimize yapılan son bir çağrıdır! 'İyiligin Kılıcıdır' o! Kötüleri bile şeytanın esaretinden kurtaracak 'bir' sözdür! Kalbinizle 'oku'manız gerekiyor önce bu yazılanları… Sonra elbette aklın eylem gücüne ihtiyaç var!

Hiç unutulmamalıdır ki 'insan' Allah'ın halifesidir… 'Bir' yeryüzü halifesi… Her insanın tek 'bir' Cennet kalbi vardır aslında! Bu dünya imtihanında 'kalb' aynanızı temiz tutmayı başarmıssanız, kalbinize her baktığınızda Cennet'i görebilirsiniz… İste herkese kendi kalbinin içinden Cennet'i gösterebilmek için yazıldı 'Mehdi'nin Sözleri'… Allah'ın inayetiyle, her gönüllü insanı şeytanın kavurucu atesinden çekip alabilmek için…

Bu sözleri 'kalb'lerinde duyup, aklını kullanarak şeytanın teknolojisinden uzaklaşan herkes inşallah kurtulacaktır… Ama hâlâ o dumansız atesin içinde bir 'haz' zinciri ile birbirlerine baglı olarak yaşamayı tercih edenler var! Onlar için de yapılabilecek pek bir sey kalmadı su son zamanda! Çünkü 'İyiligin Kılıcı' onların da sonunu hazırlayacak belki!

Bu dünyadaki Cennet ve Cehennem artık iyice birbirinden ayrılacak!Herkes birbirini görür görmez hemen tanıyabilecek… Kim melek, kim şeytan, kim 'insan' bilecek! O zaman bu zamandır işte! 'İyiligin Kılıcı' belki de her insanın kalbindeki 'Mehdi'nin ilk sözleri olacak!

Değismez ve sarsılmaz 'bir' hakikat bilgisi olarak!


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 180

Baskı Yılı: 2010


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 150

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayykitap

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız