24,8 TL
Standart Teslimat : 14 Temmuz - 17 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İyi Uykular Tatlı Rüyalar El Kitabı Kitap Açıklaması

 

Yorgun ebeveynler için hazırlanan sağduyu rehberinin sağduyulu destekçisi!

Çok sayıda ebeveyn, çocuklarının uyumayı öğrenmesini sağlayacak The Sleep Lady® sistemini uygularken ve düzenlerini kurarken kendilerine yardımcı olabilecek basit ve kolay bir destek kitap talebinde bulunmuşlardı. Binlerce ebeveyn tarafından başarılı bir şekilde uygulanan ve artık bir klasik haline gelen İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı, tüm yorgun düşmüş ebeveynlere, her yaşta bebek ve çocuk üzerinde başarılı olmalarını sağlayacak etkili bir uyku planı oluşturup, bunu uygulamalarında yardımcı olacak.

 

Uyuyan küçük melekler…

Bir bebeğin uyku düzenini oluşturmak, annenin vereceği ilk sınavdır belki de. Sabırla, kararlılıkla bu ilk zorlu süreci atlatmak kolay değildir. Her kafadan bir ses çıkarken, çocuğunun uyku düzenini oturtamayan anne hem yorgun olur, hem de buna bağlı olarak mutsuz olur. Bu da, bebek dahil tüm çevresine olumsuz olarak yansır.

Elinizde tuttuğunuz kitap, kafanızdaki tüm soru işaretlerini silecek, nereden ve nasıl başlamanız gerektiğini anlatacak ve bu zorlu süreçte yolunuzu aydınlatacak. İyi Uykular, Tatlı Rüyalar kitabı, ikizlerimi büyütürken, zaman zaman karşılaştığım uyku problemleriyle baş etmeme çok yardımcı oldu. Uyku serüveniniz başlıyor. Sabırlı ve kararlı her annenin, bu kitap sayesinde bebeğinin uyku düzenini oturtacağından eminim.

 

- Derya Coşkundeniz

Posta Gazetesi Köşe Yazarı

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

03.12.2019

beğendim

kim west yöntemini güzel anlatmış

08.02.2019

Boşa zaman ve para kaybı

Keşke almasaydım dedirten broşür içerikli kitap

04.07.2014

Bebeğime ve bana faydalı oldu

Daha önce bebek uyuması ile ilgili bir şey okumadığım için bazı temel bilgiler benim için faydalı oldu, bebeğimin içinde 30 dakikaya kurulu bir saat olduğunu sanıyordum, oysa bu çok normalmiş :) Kitap ilk prensipleriverdikten sonra kendini tekrar etmiş, bunu eleştiriyorum. Ancak faydalandığımı söylemek isterim

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.