2,5/5 - 12 Kişi Yorum Yap

İlk Baskı Yılı : 2012

Sayfa Sayısı : 128

Dil : Türkçe

Yorgun ebeveynler için hazırlanan sağduyu rehberinin sağduyulu destekçisi!Çok sayıda ebeveyn, çocuklarının uyumayı öğrenmesini sağlayacak The Sleep Lady® sistemini uygula ... Tamamını gör
15,6 TL
22,22 TL %30
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Yorgun ebeveynler için hazırlanan sağduyu rehberinin sağduyulu destekçisi!

Çok sayıda ebeveyn, çocuklarının uyumayı öğrenmesini sağlayacak The Sleep Lady® sistemini uygularken ve düzenlerini kurarken kendilerine yardımcı olabilecek basit ve kolay bir destek kitap talebinde bulunmuşlardı. Binlerce ebeveyn tarafından başarılı bir şekilde uygulanan ve artık bir klasik haline gelen İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı, tüm yorgun düşmüş ebeveynlere, her yaşta bebek ve çocuk üzerinde başarılı olmalarını sağlayacak etkili bir uyku planı oluşturup, bunu uygulamalarında yardımcı olacak.

" Uyuyan küçük melekler…
Bir bebeğin uyku düzenini oluşturmak, annenin vereceği ilk sınavdır belki de. Sabırla, kararlılıkla bu ilk zorlu süreci atlatmak kolay değildir. Her kafadan bir ses çıkarken, çocuğunun uyku düzenini oturtamayan anne hem yorgun olur, hem de buna bağlı olarak mutsuz olur. Bu da, bebek dahil tüm çevresine olumsuz olarak yansır.

Elinizde tuttuğunuz kitap, kafanızdaki tüm soru işaretlerini silecek, nereden ve nasıl başlamanız gerektiğini anlatacak ve bu zorlu süreçte yolunuzu aydınlatacak. İyi Uykular, Tatlı Rüyalar kitabı, ikizlerimi büyütürken, zaman zaman karşılaştığım uyku problemleriyle baş etmeme çok yardımcı oldu. Uyku serüveniniz başlıyor. Sabırlı ve kararlı her annenin, bu kitap sayesinde bebeğinin uyku düzenini oturtacağından eminim. "
-Derya Coşkundeniz Posta Gazetesi Köşe Yazarı-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Lal

 

Puanlamalar

%25
%16,7
%16,7
%16,7
%25
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
Boşa zaman ve para kaybı

Keşke almasaydım dedirten broşür içerikli kitap

Bebeğime ve bana faydalı oldu

Daha önce bebek uyuması ile ilgili bir şey okumadığım için bazı temel bilgiler benim için faydalı oldu, bebeğimin içinde 30 dakikaya kurulu bir saat olduğunu sanıyordum, oysa bu çok normalmiş :) Kitap ilk prensipleriverdikten sonra kendini tekrar etmiş, bunu eleştiriyorum. Ancak faydalandığımı söylemek isterim