0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
22,22 TL
29,63 TL %25
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 03 - 09 Aralık
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

-İşyerindeki anlamı ve mutluluğu yakalayabilme 
Karmaşık ve derin bir kişisel sorun olan işyerindeki anlam ve mutluluğu yakalayabilme çabalarınızla baş etmeyi Annie McKee’ye bırakın. Markası, bilgeliği ve samimiyetiyle size bu konuda sağduyuyla bir rehber kitap sunuyor.” 
 -JOHN FRY -
                                                                     
“McKee, günümüzün en önemli ve gerçekten var olan sorusuna gönderme yapıyor. İşyerinde nasıl mutlu olunur? Okuyucuya sunduğu kanıtlara dayalı bakış açıları, deneyimler ve diğer araçlarla iş hayatlarını kendi değer çizgilerine çekebilmeye yardımcı olacak zihin ve davranış değişiklikleri geliştirmeye ve bunları anlam ve amaçla pekiştirmeye yardımcı oluyor. İşinde tam performansla çalışıp çok verimli olmak isteyen her profesyonelin okuması gereken bir kitap.” 


  - NICK VAN DAM -


“Okunması şart. Bu kitap bir bilimsel inceleme değil. İş hayatını çok daha anlamlı ve çok daha etkin kılabilmek için araç ve teknikler sunan bir rehberdir. Anlatımdan çok yol göstermekte, ders vermekten çok esin kaynağı olmakta ve sizi eylem için geliştireceğiniz kişisel ajandanızla baş başa bırakmaktadır. İster büyük bir şirketin CEO’su olun, ister küçük bir işletmede çalışın bu kitaptan kazanacağınız çok şey var.” 
  -Nigel Paine-

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.