Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Şarkı ve müzik, şeytanın virdidir;
Allah'ın zikriyle bir araya gelmez.

Bu değerli kitap, ümmete müziğin ve çalgı aletlerinin hükmünü açıklamak, bunların kalp, fert, aile ve toplum üzerindeki zararlarını ortaya koymak ve Müslümanları bu konunun tehlikesine karşı uyarmak üzere kaleme alınmıştır. Zira bu konu, fitne fesadın anahtarı, Kur'ân'dan, ibadetten ve itaatten yüz çevirmenin sebebidir. Halbuki bu ibadetler, kalbin hoşnutluğunun, huzurunun, iki cihanda mutlu olmasının, gerçek sevincinin, dert ve tasalarından kurtulmasının anahtardır.

Hem Kur'ân, sünnet ve icmadan delillere hem de dört mezhebin muteber imamlarının ve çeşitli asırlardan günümüze kadar onların izleyicisi olan alimlerin sözlerine yer verilmesi, ifadelerinin kolay ve akıcı olması, hem ilim talebelerine hem de küçüğüyle büyüğüyle, yaşlısıyla genciyle her gruptan insana hitap etmesi, bu kitabın sahip olduğu belirgin bazı özelliklerden birkaçıdır.
(Tanıtım Bülteninden)


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 112

Baskı Yılı: 2009


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 255

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Guraba Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız