Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

İsim Şehir Bitki Kitap Açıklaması

 

Yılmaz Özdil'den yine vurucu, yine eğlenceli ve hep düşündürücü yazılar...

Hürriyet gazetesi köşe yazarı Yılmaz Özdil, geçen yıl büyük ilgi gören ve satış rekorları kıran İsim, Şehir, Hayvan kitabından sonra yepyeni bir derlemeyle, İsim, Şehir Bitki ile okurlarının karşında.

Özdil, kısa, özlü, tatlı bir üslubun egemen olduğu sert vurguları ve yer yer alaycı, yer yer hüzün verici diliyle 19 Mayıs törenlerinin iptal edilmesinden ünlü dağcı ve AKUT kurucusu Nasuh Mahruki'nin vatan sevgisine, "Ak CHP" hükümetinin neler yapabileceğinden İmam Hatip'ler ve dindar gençlik tartışmalarına, 2020 Olimpiyatlar Türkiye'de düzenlense neler olabileceğinden "AncelinaColi"nin Suriyeli mültecilerin kampını ziyaretine kadar değişik konulara kıvrak bir üslupla el atıyor.

Özdil'den düşündüren, hüzünlendiren, güldüren, sinirlendiren, hayranlık uyandırıcı bir dil ustalığına sahip yeni bir eser...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

25.02.2015

...

yılmaz özdilin harika yazılarının toplandığı bi eser işte

08.07.2012

Arşiv

Beğenmedin de neyini beğenmedin bir de o´nu yazsana. Aldığı not yazdıklarının karşılığı değil kesinlikle. Köşe yazılarının arşivi olmuş, ellerine sağlık.

19.06.2012

Bir Mor10um Ben

KJesinlikle müthiş, bayılıyorum bu adama yahu. Hep doğruları söylüyor, üslup desen Shakespeare halt etmiş yanında.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.